GeriEtkinlikler HAYTAP yardım konseri İstanbul Live'da!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

HAYTAP yardım konseri İstanbul Live'da!

HAYTAP yardım konseri İstanbul Live'da!

"Var Olmak Haktır" diyen HAYTAP, özel bir gece hazırladı.

HAYTAP (Hayvan Hakları Federasyonu) hayvan hakları mücadelesi için düzenlediği yardım konseri 16 Mart 2012 Cuma günü İstanbul Live’da gerçekleşecek!

Görevlilerin, mekânın ve sahne alacak sanatçıların, hiçbir ücret almadan organizasyonun birer parçası olacağı konsere; Atakan Ilgazdağ ve Nejat Yavaşoğulları’nın yanı sıra, sürpriz sanatçılar da katılacak.

“Var Olmak Haktır!”

“Var Olmak Haktır…” diyen HAYTAP, herkesi yardım konserine katılmaya çağırırken; bugün ülkemizde, hayvan hakları kanununun yetersizliğinden dolayı birçok hayvanın mağdur durumda olduğunun altını çiziyor. HAYTAP; soğuk kış günlerinde sokaklarda donarak ölen, bir lokmaya muhtaç bir halde yaşam mücadelesi veren sokak hayvanlarının, yunus parklarında ilkel yöntemlerle yakalanan ve tel kafeslerde aç bırakılarak gösteri hayvanlarına dönüştürülen yunusların, “petshoplar”da uygun olmayan şartlarda aylarca bekleyen, kirli bir ticarete alet edilen hayvanların tümünün yardım ve merhamet beklediğini belirtiyor.

İstiklal Caddesi Ağa Camii’nin sokağında bulunan Istanbul Live’da, gerçekleşecek konserin kapı açılış saati 21:00. Konser biletleri Istanbul Live’dan temin edilebilir.

Bilgi için: www.istanbulliveperformance.com
www.biletix.com

False