GeriAlışveriş Hayallerinizi Casalonni Mutfak ile Tatlandırın
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hayallerinizi Casalonni Mutfak ile Tatlandırın

Hayallerinizi Casalonni Mutfak ile Tatlandırın

Hayatınızı kolaylaştıracak pratik çözümler, “Casalonni Mutfak” modellerinde!

Kasacıların başarılı markası Casalonni Mutfak; hayatı yakalayan, yenilikçi, yaşam stilinizi yansıtan ve temponuza ayak uyduran mutfak tasarımları ile mutfağınızı evinizin merkezi haline dönüştürüyor.

Casalonni Mutfak, günlük hayatın temposu içinde yeni bir anlayışla şekillenen, yeni bir yaşam alanı olarak karşıma çıkıyor. İdeal konumlama ve doğru malzeme seçimi, mutfağı aktif yaşama uyum sağlayacak bir mekana dönüştürüyor. Ahşabın doğallığı, siyahın cazibesi, kırmızının sıcaklığı bir arada birleşiyor ve mutfakları monotonluktan uzak bir ortama kavuşturuyor.

Size vakit kazandıracak her ayrıntıyı düşünen Casalonni Mutfak, sürgülü üniteleri, farklı aydınlatma sistemleri, çekilince uzanmanıza gerek kalmadan kullanıcıya doğru gelen rafları ile mekana işlevsellik kazandırıyor. Ocak üzerlerindeki entegre davlumbazlar mutfağa bütünlük sağlıyor.

Casalonni Mutfak, tasarım kalitesiyle de kullanıcılarına fonksiyonel çözümler sunuyor. Yoğun iş temposu içinde sadece kısa bir sabah kahvesi molasına vakti olanlar mutfaktaki hayatı kolaylaştıracak pratik çözümleri, Casalonni Mutfak modellerinde bulabiliyor. 

False