GeriAlışveriş Hayalinizdeki Gelinlik Akay’da
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hayalinizdeki Gelinlik Akay’da

Hayalinizdeki Gelinlik Akay’da
Abone Olgoogle-news

Akay, birbirinden şık modelleriyle hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.

Akay Gelinlik, 2010 koleksiyonundan seçili modellerde uyguladığı % 50 indirim fırsatıyla düğün alışverişi yapanların bütçesine katkıda bulunuyor.

Birbirinden şık modelleriyle hayalleri gerçeğe dönüştüren Akay, 2010 tasarımlarını özel fırsatlarıyla sonbahar gelini olmak isteyenlerin beğenisine sunuyor.

Kadınların özgür ruhunu ve asaletini yansıtan Akay’ın gelinlik koleksiyonu her zevk için birbirinden çekici seçenekler içeriyor. Rahatlık ve bunun yanında şıklığın ön planda olduğu koleksiyon; danteller, kumaşların farklı kullanımları, yakalardaki hareketler, yeni formlar ve kristal taşlar ile dikkat çekiyor.

Hayalinizdeki Gelinlik Akay’da

Akay, farklı ve yalın çizgilerin bir araya geldiği özgün modelleriyle sade bir gelinlikle de şık olunabileceğini gösteriyor. Akay’ın 2010 Koleksiyonu, gelinliklerin yanı sıra aksesuarlarıyla da çok iddialı… Gelinlikle bütünlük sağlaması için baş ve duvak seçenekleri ile keseler her gelinliğe özel olarak tasarlanıyor.

Akay, hayatının en önemli gününde kusursuz bir güzellik sergilemeyi arzulayan gelinlere, seçili hazır modellerde % 50 indirim kampanyası ile avantaj yaratarak özel bir armağan sunuyor. Sınırlı sayıdaki bu gelinliklerden birine sahip olabilmek için Akay, sizi en kısa zamanda butiklerine bekliyor. 

False