GeriAlışveriş Havada bahar kokusu var!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Havada bahar kokusu var!

Havada bahar kokusu var!

Artistry’den yeni renk koleksiyonu “Enchanted Garden.”

Amway ARTISTRY’nin her sezon limitli sayıda ürettiği ve merakla beklenen yeni renk koleksiyonu “Enchanted Garden” mart ayının ilk haftasında satışa sunuluyor. Ünlü Hollywood yıldızı Teresa Palmer’ın yüzü olduğu koleksiyon, sizleri romantizm dolu büyülü bir bahçeye davet ediyor…

2013 ilkbaharında podyumlarda zenginlik ve romantizm duygusunun egemenliği görülüyor. Çünkü modacılar, cesur bir zarafete yönelerek klasik siluetleri ve geleneksel kumaşları ön plana çıkarıyor ve bu trendi yepyeni dokularla ve göz okşayıcı heykelsi şekillerle güçlendiriyorlar. Renkli, buğulu gözlerden kayısı yanaklara, hafifçe çizilmiş göz kapaklarından nemli dudaklara makyaj trendleri de aynen bunu izliyor. Bu sezon, çarpıcı paletlerin anahtarı göz alıcı, canlı renkler. İşte Amway ARTISTRY’nin ilhamını ünlü ressam Monet’nin ‘Nilüferler’ tablosundan alan yeni renk koleksiyonu “Enchanted Garden” ile sezonun bu görkemli ve modern görünümlerini elde etmek artık mümkün. Gözler, yanaklar ve dudaklar için ışık saçan ilkbahar renklerinden oluşan bu gerçek sanat çalışması, içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarmanıza olanak veriyor.

Çarpıcı gözler için yeni, su bazlı çift aşamalı formül!

Limitli sayıda üretilen yeni koleksiyon; iki farklı renk seçeneği sunan Üçlü Sıvı Göz Farı Seti (Pearl, Sparkle), Allık (Sequined Rose, Soft Peach), Göz Kalemi (Bronzed Patina, Port Wine) ve İkili Dudak Parlatıcısı’ndan (Lilac Shimmer, Fresh Pink) oluşuyor. ARTISTRY Sıvı Göz Farları, yeni, su bazlı çift aşamalı formül gözleri ışıldayan bir renk tülüyle sarıyor. Benzersiz formül hızlı bir çalkalamayla şişe içinde karışıp göz kapağı boyunca kayarken ipeksi bir toz renge dönüşüyor. Hafif bir etki yaratabileceği gibi yoğun bir renk etkisi için kolayca bir kaç kat üst üste sürülebilen bu üçlü Sıvı Göz Farı setlerinden Pearl, sabah çiğinin narin ışıltısını yansıtırken, Sparkle; buzlu maviler ve altın renklerle görenleri baştan çıkarıyor. Gözleri tanımlamak için tasarlanan ışıl ışıl parlayan, krem kıvamındaki Göz Kalemi ise nemlendiricilerle zenginleştirilen metalik formülü ile cesur ve kalıcı bir görünüm yaratmanızda en büyük yardımcınız oluyor.

‘Özel Efekt İncileri’ ile formüle edilmiş Dudak Parlatıcısı

ARTISTRY Enchanted Garden Allıkları ve İkili Dudak Parlatıcısı ile de hayalini kurduğunuz yumuşak, zengin görünümlü yanaklar ve dudaklar gerçek oluyor. Taze renk buketleriyle zenginleştirilen allık, mikro ince dokulu el yapımı, mineral içeriğiyle pürüzsüzce uygulanarak şeffaf, ipeksi, ışıklı bir cila sağlıyor. İnce fakat kat kat sürülebilen renk hafif, ışıklı bir pembelikle yanakları güzelleştiriyor. Dudaklara daha dolgun bir görünüm veren ‘Hiyaluranik Dolgu Kürecikleri’ ve boyut katan ‘Özel Efekt İncileri’ ile formüle edilmiş, zengin krem nemlendiriciler içeren İkili Dudak Parlatıcısı ise yarı şeffaf, pırıl pırıl bir cilayla dudaklarınızı lüks içinde şımartmanızı sağlıyor.

ARTISTRY’nin küresel makyaj sanatçısı Rick DiCecca tarafından oluşturulan Enchanted Garden’ın marka yüzü ise ünlü Hollywood yıldızı Terasa Palmer. Palmer, bugünlerde başrolünü efsanevi aktör John Malkovich ile paylaştığı ‘Warm Bodies’ filmiyle sinema salonlarına konuk oluyor.

www.amway.com.tr

False