GeriAlışveriş Hassas ciltler için roc pro serisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hassas ciltler için roc pro serisi

Hassas ciltler için roc pro serisi

Hassaslaşmış cildin rahatlamasını ve ciltte oluşan izlerin hafiflemesini sağlar.

RoC Prp serisi, hassas ciltler için özel olarak tasarlanmış ürünleri ile hassas ciltleri temizler, onarır, korur ve rahatlatır. Seri,estetik dermatoloji işlemleri öncesinde daha etkili sonuç alabilmek için cildi hazırlar; işlem sonrası ise, hassaslaşmış cildin rahatlamasına ve ciltte oluşan izlerin hafiflemesine yardımcı olur.

Pro-Calm Ekstra Yatıştırıcı Bakım Kremi, Pro-Cica Ekstra Onarıcı Balsam, Pro- Protect Ekstra Yatıştıcı Koruyucu Bakım Kremi ve Pro-Cleanse Ekstra Hassas Temizleyici Yüz Yıkama Jel ürünlerinden oluşan RoC PRO SERİSİ, dışarıdan hava almaya karşı korumalı ambalajları ile seçkin eczane ve parfümerilerde satışa sunuluyor.

ROC PRO-CALM EKSTRA YATIŞTIRICI BAKIM KREMİ

Cildi yatıştırır, kızarıklık ve tahriş hissini azaltır. Hassas, kuru ve tahriş olmuş ciltler içindir. Sivilce, akne gibi kızarıklığa eğilimli ciltler için kullanımı uygundur. Enjeksiyon uygulamasının hemen sonrasında kullanılabilir. Parfüm içermez, hipoalerjeniktir. Sabah ve/veya akşam, günlük uygulanması önerilir.

Rahatsızlık hissinde hafiflemeye, kızarıklıklarda ve tahriş hissinde azalmaya neden olduğu araştırmalarla kanıtlanmıştır.
Alerji riskini en aza indirmek için formüle edilmiştir.

Tavsiye edilen fiyat: 109.-TL

ROC PRO-CICA EKSTRA ONARICI BALSAM

Tahriş, kızarıklık, kuruma, epilasyon ve tıraş sonrası cildi rahatlatmak için, peeling¹ veya lazer² tedavisi sonrasında cilt onarımına yardımcı olmak için hemen kullanılabilir. Kuru, hassas ve yıpranmış ciltler için kullanımı uygundur. Her gün, günde 2 ila 4 defa kullanılması önerilir. Parfüm içermez, hipoalerjeniktir.

Günden güne cildi yoğun olarak yatıştırıp, rahatlattığı ve onardığı kanıtlanmıştır. Çinko - anti-bakteriyel etkili RoC Zinc, cilt onarımına yardımcı olan Hiyalüronik asit ve cildi nemlendiren gliserin içerir.

Tavsiye edilen fiyat: 109.-TL

ROC PRO-PROTECT EKSTRA YATIŞTIRICI KORUYUCU BAKIM KREMİ SPF 50

Cildi güneşten korumak, peeling veya lazer prosedürleri sonrasında hiperpigmentasyonu önlemek için hemen kullanılabilir. Hassas, aşırı hassas, kuru,çok kuru ve tahriş olmuş ciltler için kullanımı uygundur. Her sabah uygulanması önerilir. Parfüm içermez, hipoalerjenik*tir.

Anti-UVA/UVB filtrelerine ve SPF 50 güneş koruma özelliğine sahiptir. Cildi yatıştıran ve tahrişi önleyen anti-oksidan RoC® Feverfew™ içerir.

Peeling uygulaması sonrası kanıtlanmış sonuçlara göre, ilk uygulamadan itibaren UVA/UVB filtreleri ile cildi korur³. Müdahaleden sonra cildi yatıştırarak, rahatsızlığın azaltılmasına yardımcı olur.

PRO-PROTECT SPF50 uygulamadan hemen sonra ve sonrasında 7 gün boyunca uygulanmıştır.

Tavsiye edilen fiyat: 109.-TL

ROC PRO-CLEANSE EKSTRA HASSAS TEMİZLEYİCİ YÜZ YIKAMA JELİ

Estetik öncesi dermatolojik kullanım için önerilir. Enjeksiyon uygulamalarından önce¹ cildi kurutmadan nazikçe cildi temizlemek için kullanılabilir. Kuru, çok kuru ve tahriş olmuş ciltler kullanımı uygundur. Alerji risklerini en aza indirmek için formüle edilmiştir. Parfüm ve sabun içermez.- Ciltle uyumu kanıtlanmıştır. Cildi yatıştırır.

Elde köpürtülerek yüze nazikçe masaj yaparak sürülebilir; su veya losyon kullanarak durulanabilir.

Tavsiye edilen fiyat: 52.-TL

False