GeriAlışveriş Hassas Bebeklere Hijyen
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hassas Bebeklere Hijyen

Hassas Bebeklere Hijyen

Alkolsüz içeriğiyle bebeklerin cildini korur.

Bebek bakım ürünlerinin lider markası Uni Baby’nin yenidoğanlar için özel geliştirdiği Yenidoğan Islak Pamuk Mendil, hassas bebek cildinin doğal yapısına zarar vermeden ilk günden itibaren pratik ve hijyenik bir temizlik sağlıyor. Doğal pamuk yapısıyla uzmanlar tarafından annelere güvenle öneriliyor.

Güvenli Bakım

Yenidoğan bebeklerin cildinin doğal koruyucu bariyeri henüz yeterince gelişmediği için enfeksiyonlara karşı açık olduğunu belirten Dr. Mamur annelere şu tavsiyelerde bulunuyor: “Yenidoğan bebeklerin cildinin doğal koruyucu bariyeri henüz yeterince gelişmediği için enfeksiyonlara karşı açıktır. Yenidoğan bebekler, doğal koruyucu asit tabakasına sahip değildir. Ancak bu koruyucu tabaka yerine onları enfeksiyonlara karşı koruyan, vernix denilen bir tabakayla doğarlar. Bebeklerin cildini temizlerken, vernix’e zarar vermemek gerekiyor. Bebeğinize cilt ürünü alırken şu ilke aklınızda bulunsun, “Az içerik her zaman iyidir”. Özellikle kullandığınız ürünlerin, alkol, SLS, SLES ve paraben içermediğinden emin olun.”

Yenidoğan cilt temizliğinde önerilen su ve pamuğu bir araya getirip pratik bir kullanım sunan Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil, yenidoğanın hassas cildini pamuk lifi bırakmadan temizliyor. Alkol, boya maddesi, kimyasal ajan ve parfüm içermeyen ürün, yenidoğanın cilt PH’ına da uyum sağlıyor.

www.uni.com.tr

False