GeriEtkinlikler Harumika moda bloggerları ile buluşuyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Harumika moda bloggerları ile buluşuyor!

Harumika moda bloggerları ile buluşuyor!

Modanın eğlenceli ve büyülü dünyasıyla buluşma zamanı...

Adore Oyuncak, Harumika moda tasarım setleri ile moda dünyasının yakın takipçileri moda bloggerlarını buluşturan bir etkinlik düzenliyor. Bloggerlar bu kez, modanın eğlenceli ve büyülü dünyasını Harumika ile keşfedecekler.

Moda dünyasını yakından takip eden moda bloggerları, Harumika moda tasarım kitlerini kullanarak birbirinden renkli tasarımlar yapacaklar ve bu tasarımların görsellerini Facebook üzerinden takipçilerin beğenisine sunacaklar. Hayalleri ve stilleri buluşturan Harumika ile ilk önce Oscar temalı bir tasarım yapacak olan bloggerlar ikinci tasarımlarında ise tamamen özgürler.

Moda bloggerlarının kendi moda dünyalarını yansıtan bu tasarımların görselleri, 21 Ocak- 10 Şubat tarihleri arasında, Harumika Facebook sayfası üzerinden paylaşılarak sizlerin beğenisine sunulacak,www.facebook.com/HarumikaAdore. En çok beğeni alan 3 tasarımın sahibi bloggerlar Boyner Gift Cardile ödüllendirilecek.

Harumika Moda Tasarım Kitlerine, Boyner Mağazaları, Adore Oyuncak İstinye Park mağazasıve Adore Oyuncak’ın kendi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Ödüller Boyner Mağazaları’ndan verilecek.

www.adoreoyuncak.com

False