GeriEtkinlikler Harumika ile gelinlik tasarlama zamanı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Harumika ile gelinlik tasarlama zamanı

Harumika ile gelinlik tasarlama zamanı

Haydi çocuklar moda dünyasına minik bir adım atın!

Kız çocukları moda oyuncağı Harumika ile bu yazın en şık gelinliğini tasarlıyor. Harumika’nın ‘Gelinlik Seti’ ile çocuklar hayallerindeki gelinliği istedikleri şekilde yaratabilir, hatta arkadaşlarına özel nedime kıyafetleri bile tasarlayabilirler! Eğlenirken aynı anda da yaratıcılığı konuşturmanın tam zamanı!

Dünya devi Bandai’nin ürettiği ve Adore Oyuncak’ın Türkiye’ye getirdiği Harumika tasarım setleri, çocukları modanın eğlenceli ve göz kamaştırıcı dünyasıyla buluşturuyor. Dikişe, makasa ve yapışkana gerek kalmadan; çocuklar sadece beğendikleri kumaşla ve Harumika tasarım kitleriyle diledikleri kıyafeti yapma imkânına sahip oluyorlar.

Şimdi ise Harumika’nın en göz alıcı tasarım kiti olan ‘Gelinlik Seti’, kız çocuklarının hayalleriyle buluşmayı bekliyor. Zengin aparatları, tülleri, rengârenk kumaşları, sticker’ları ve parlak taşlarıyla Harumika Gelinlik Setleri ile göz kamaştırıcı gelinlikler ve gece kıyafetleri tasarlamak mümkün! Dileyen herkesin hayallerindeki gelinliği yapmasına imkân tanıyan Gelinlik Setleri ile aynı zamanda çocuklar en yakın arkadaşlarına nedime elbiseleri de tasarlayabilirler.

Çocuklara sınırsız kombinasyon seçenekleri sunan Harumika Gelinlik Setleri ile bu yazın ünlü gelinlikçileriyle yarışıp, hayallerinizdeki tasarıma imza atabilirsiniz!

Bilgi için:

www.adoreoyuncak.com

False