GeriEtkinlikler Hard Rock Rısıng’in için kayıtlar başladı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hard Rock Rısıng’in için kayıtlar başladı!

Hard Rock Rısıng’in için kayıtlar başladı!
Abone Olgoogle-news

Hard Rock, dünyanın en büyük müzik yarışmasına devam ediyor.

Hard Rock, beş yıldan bu yana her yıl, uluslararası sahnesinde yetenekli müzik gruplarını ağırlamak üzere dünya çapında bir arayış başlatarak genç müzisyenlere verdiği sözü devam ettiriyor. Dünyanın en geniş çaplı müzik grubu yarışması Hard Rock Rising, yerel müzik gruplarına, bu yaz ilk kez düzenlenecek Hard Rock Rising Barcelona müzik festivalinde performans sergileme fırsatı sunuyor. Kendi şehirlerinde en fazla oyu alan ve Barselona’ya gitmeye hak kazanan grupların yarışmak üzere gidecekleri İspanya’da bütün masrafları karşılanacak ve bu seyahat ile yıldız olma şansı yakalayacaklar!

Hard Rock, bugün başlayan ve 26 Ocak 2015 Pazartesi gününe dek sürecek uluslararası müsabakaya katılmak isteyen gruplar için düzenlenen açık kayıt gününe, bağımsız müzisyenlere kariyerlerinin her yönünü yönetmelerini sağlayacak araçlar sunmada dünya çapında bir lider olan ReverbNation ile ortaklaşa ev sahipliği yapacak.

Barselona’da sahneye çıkmak için ne yapmalısınız?

Müzik grupları, küresel müsabakada yarışmak üzere kayıt yaptırmak için HardRockRising.com adresini ziyaret edebilirler. Katılım için, grupların Hard Rock mekânının çevreleyen 100 mil çapındaki bölgeden olması gerekiyor. Herkese açık kayıtların ardından, dinleyicilerinin kendilerine oy vermesi için, giriş yapan gruplara özel bir URL gönderilecek. Oy kullanan dinleyiciler belirli bir sektörle sınırlı olmayacağı gibi, dinleyiciler etkinliğe katılan herhangi bir şehirde yerleşik olması kaydıyla aynı anda birden fazla grup için oy kullanabilecek.

Kendi şehirlerinde en fazla oyu alan gruplar, etkinliğe katılan dünya çapındaki Hard Rock mekânlarında sahne alarak bir dizi canlı müsabakaya katılacak. Yerel sektör temsilcilerinden oluşan bir jüri tarafından her mekânda bir birinci seçilecek. Her mekandan birinci çıkan gruplar 1000 dolar tutarında bir para ödülü kazanarak yarışmanın bölge aşamasına geçecekler.

Uluslararası müzik sektöründen profesyonellerin oluşturduğu bir panel şehir birincilerini gözden geçirerek bölge şampiyonlarını belirleyecek. Bölge şampiyonlarının her biri, Hard Rock Cafe Barcelona’da düzenlenecek canlı final müsabakasına katılmak üzere İspanya - Barselona’ya tüm masrafları karşılanmış bir seyahat kazanacaklar. Final müsabakasının birincisi, Hard Rock Rising Barcelona’nın ana sahnesinde performans sergileme hakkını kazanacak!

Kuralların tamamı ve katılan mekanların listesi için www.HardRockRising.com adresini ziyaret edin. 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle