GeriEtkinlikler Hard Rock Cafe’den açılış sürprizi!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hard Rock Cafe’den açılış sürprizi!

Hard Rock Cafe’den açılış sürprizi!
Abone Olgoogle-news

‘Büyük Açılış Partisi’nde rock müziğe doyacaksınız.

Hard Rock Cafe; 27 Eylül Cumartesi günü Küçük Çiftlik Park’ta ‘Büyük Açılış Partisi’ni düzenliyor. Açılış partisinde ünlü rock yıldızları, Şebnem Ferah, MFÖ, Moğollar, Pentagram ve Ogün Şanlısoy sahne alacak.

Hard Rock Cafe İstanbul, 27 Eylül Cumartesi günü Küçük Çiftlik Park’ta gerçekleştireceği heyecan verici ‘Büyük Açılış Partisi’nde sahne alacak ve gitar kırma seremonisinin bir parçası olacak Türkiye’nin en büyük rock yıldızlarını açıklıyor. Küçük Çiftlik Park’ta yapılacak olan ‘Büyük Açılış Partisi’nde Şebnem Ferah, MFÖ, Moğollar, Pentagram ve Ogün Şanlısoy sahne alacak.

Aralık 2013’te açılan Hard Rock Cafe İstanbul, simgeleşmiş İstiklal Caddesine ve İstanbul’un göbeğindeki canlı müzik merkezine yakın konuma sahip; ayrıca restoran alanları, üst düzey teknoloji ve tasarım özellikleriyle de eksiksiz. Hard Rock Cafe İstanbul’un estetiğinde, şehrin mirasını Hard Rock markasının enerjisi ve uyandırdığı duyguyla harmanlayan bir tasarım vizyonu benimseniyor. Çok katlı kafenin büyüklüğü; geniş ve ferah oturma alanı, bir dizi yemek alanı, bir teras ve Hard Rock ürünlerinin satın alınabileceği bir Rock Shop ile birlikte, Hard Rock’ın ikonik koleksiyonuna ait rock ‘n’ roll eşyalarının sergilendiği alan da dâhil 780 metrekareyi aşıyor.

Yer: Küçük Çiftlik Park

Tarih: 27 Eylül

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle