GeriEtkinlikler Hamileliğin tüm gerçekleri…
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hamileliğin tüm gerçekleri…

Hamileliğin tüm gerçekleri…

Ceylan Naz Baycan ilk kitabı “Kutsal İnek” kitapseverler ile buluştu.

Ceylan Naz Baycan, ilk kitabı “Kutsal İnek” ile hamilelik sürecini ve hamilelikte yaşadığı en özel anları tüm doğallığıyla anlatıyor. Kutsal İnek, hamilelikle ilgili tüm gerçekleri muzip bir dille ortaya koyuyor.

“Lunaparkta gondola binmeye inat edip, bindiği andan inene kadar da çığlık çığlığa bağıran çocuklar gibiyim… Bir şeyi hem isteyip hem de ondan fazlasıyla korkuyorum.”

Kutsal İnek, 28 yaşındaki genç bir anne adayının 40 hafta boyunca yaşadığı duygusal iniş çıkışlarını, bekleme odalarında yaşadıklarını ve eşe dosta, akrabalara bu “güzel” haberi paylaşma heyecanını tüm “garipliği” ve gerçekliği ile anlatıyor.

“Bu hikâyeyi anlatıyorum ki mutluluktan çıldırmış gibi görünen hamilelerin yanında siz de benim gibi yalnız hissetmeyin, kederlenmeyin… Absürt olayların sadece sizin başınıza geldiğini, yalnızca sizin yer yer kocanızı öldürmek istediğinizi sanmayın!”

Kutsal İnek; sadece hamilelerin ya da anne adaylarının değil, “hayatı sorgulayan” şehirli kadınlar için de bir kılavuz niteliğinde…

False