GeriAlışveriş H&M’den Muhteşem Koleksiyon
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

H&M’den Muhteşem Koleksiyon

H&M’den Muhteşem Koleksiyon

H&M bahara bomba gibi girecek!

H&M tasarımcıları, bu baharın en önemli renklerinden biri olan beyazın farklı tonlarından ilham aldılar. Özel dikim görünümlü minimalist tarz romantik danteller, fırfırlar, drapelerle süsleniyor ve Broderie Anglaise’yle bir araya geliyor. Conscious Collection, 14 Nisan’dan itibaren tüm H&M mağazaları’nda satışa sunulacak.

Kadın giyimi, anahtar trend olan Broderie Anglaise’li tişörtler, bluzlar ve tunikler gibi güncellenmiş romantik stilden ilham aldı. Kat kat elbiseler gün için, daha dramatik Grek tarzı (tek omuzlu) elbise ise gece için mükemmel. Uzun hafif etekler de, kısa şortlar kadar önemli. Daha minimalist görünüm için, koleksiyona mükemmel beyaz blazer ve pileli pantolonlar da dahil edildi. Broderie Anglaise ve dantel iç çamaşırı da ayrıca Conscious Collection’da öne çıkıyor.

H&M’den Muhteşem Koleksiyon

Erkek giyimi, çift düğmeli beyaz blazer, yakasız gömlek ve yakada Henley detaylı tişörtler ile şık kolejli ruh halini benimsiyor. Baskılı ve çizgili tişörtler, kolsuz tişörtler ile, ya beş cepli kotlar ya da gerçek karma oluşturmak için ısmarlama pantolonlar yer alıyor. Bu arada, çocuk koleksiyonu, kızlar ve erkekler için beyaz parçalarla dolu. Kotlarla veya legginslerle birlikte hepsi harika görünücek olan kat kat elbiseler, üstler, etekler ve tişörtler de bulunuyor.

H&M’den Muhteşem Koleksiyon

Conscious Collection, H&M’in ürün çeşitliliğinde farklı zamanlar ve farklı formlarda öne çıkan, yinelenen bir koleksiyon. Bahar koleksiyonu, geçen seneki sürdürülebilir modellerin olduğu başarılı Garden Collection’ın devamı niteliğini taşıyor.

www.hm.com

False