GeriEtkinlikler Gymstop sporda yeni bir konsept yarattı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gymstop sporda yeni bir konsept yarattı!

Gymstop sporda yeni bir konsept yarattı!
Abone Olgoogle-news

Gymstop Türkiye’deki kalıplaşmış spor kulübü anlayışını değiştirmeyi amaçlıyor.

“Sporunu yap ve çık” konsepti ile şehirli bir duruş sergileyen Gymstop, Türkiye’de bir ilk olan konsepti ile sporu ulaşılabilir hale getiriyor ve “Ben Buradayım” diyebileceğiniz bir deneyim sunuyor. Bu deneyimi de hem şehrin popülasyonu yüksek durakları hem de online üyelik sayesinde spor yapmak isteyen herkese ulaştırıyor.

Gymstop son teknoloji ve lüks fitness, cardio, advanced çalışma alanları, uzman eğitmenler ile grup dersleri, aletli pilates stüdyoları, diyetisyenlik ve Özel Eğitmen/Personal Trainer (PT) hizmetleri sunuyor. Bu hizmetlerin yanında, teknolojik alt yapıya verilen önem ile kulüp içerisinde kişiye özel çalışma programları oluşturulabilen kiosklar, yalnızca istenen stüdyo derslerine giriş imkanı, içecekten sporcu gıdalarına, hijyenik ürünlerden, kullan-at ürünlere kadar ihtiyaç duyulan tüm malzemelerin temin edilebileceği otomatlar, yalnızca üyelerin kullanabileceği akıllı dolap ve duş sistemlerine kadar her türlü ihtiyaç, üye bileklikleri ile karşılanıyor.

Gymstop sporda yeni bir konsept yarattı

KALIPLAŞMIŞ SPOR KULÜBÜ ANLAYIŞINDAN FARKLI

Türkiye’deki kalıplaşmış spor kulübü anlayışından farklı olarak “online üyelik” üzerine geliştirilmiş web sitesi, kullanıcı dostu tasarımı ile klasik spor kulübü üyelik alışkanlıklarını değiştirecek nitelikte. Gymstop.com’da, kulüpler detaylı olarak incelenebilir, google maps üzerinden lokasyonları bulunabilir, her sayfada hızlı iletişimi olanaklı kılan iletişim formları ile üye ve üye adayları sorularını iletebilir ya da “Canlı Destek” ile anlık bilgi alınabilir. Payu üzerinden ödeme kolaylığı ve güvenilirliği sağlayan Online Üyelik ile hızlı bir şekilde üye olunabilir, üyelik başlangıç tarihi belirlenebilir hatta Online Üyeliğe özel avantajlardan dahi yararlanılabilir.

Teknolojik alt yapısı ile Türkiye’de bir ilk olan Gymstop; standart üyelik paketini ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor, bunun yanında faydalanmak istenen diğer hizmetleri üyeliğin devam ettiği herhangi bir zamanda üyelik paketine ekleme imkanı sunarak aslında sadece ihtiyaç duyulan hizmetler için ödeme yapmayı mümkün kılan bir sistem oluşturmuş oluyor. Neden hiç girmediğiniz bir stüdyo dersinin ücreti üyelik paketinize dahil olsun ki? Böylelikle istediğiniz dersi, istediğiniz hizmeti seçip üyelik paketinize dahil edebiliyorsunuz.

GYMSTOP SPOR DURAKLARINI ÇOĞALTIYOR

Sağlıklı yaşamak aslında zor değil! Sen de “Spor yapmak istiyorum ama zamanım yok” diyenlerden misin? Artık şehre ara ver, Gymstop’a gel, sporunu yap ve çık. Gymstop da aslında bu kadar kolay bir anlayış ile yola çıktı. Ataköy’de 10 yıllık geçmişi ile başlayan serüveni yeni konsepti ile yayılmaya başladı. Şu an Florya Flyinn’de faaliyete başlayan spor konseptleri sırasıyla Eyüp, Bahçeşehir ve Bayrampaşa ile yeni şehirli spor durakları için hazırlanıyor. Gymstop şehrin her noktasına dağılmayı hedefliyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle