GeriAlışveriş Güvenli bronzlaşmanın formülü: Nivea Sun serisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Güvenli bronzlaşmanın formülü: Nivea Sun serisi

Güvenli bronzlaşmanın formülü: Nivea Sun serisi

Suya dayanıklı spreyin 30 ve 50 faktör seçenekleri bulunuyor.

Yaz sezonunun açılması ve bayram tatili derken, bütün kış özlenen güneşin zararlı ışınları unutulabiliyor. Özel formüllü ve yüksek koruma faktörlü Nivea Sun serisi, tatilde güneşten güvenle korunmak ve bronzlaşma keyfini yaşamak isteyenlerin ihtiyacını karşılıyor.

Nivea Sun Koruma ve Bronzluk Yüz Kremi, GKF 50 yüksek koruma faktörüyle yüzü, güneşin zararlı ışınlarından koruyor. Meyan kökünden elde edilen doğal bitki özleriyle, cildin bronzlaşmasını sağlayan melanin üretimini destekleyerek daha yoğun ve kalıcı bir bronzluk sağlıyor. Suya dayanıklı ürün, hafif ve yağlanma yapmayan formülüyle cildi nemlendiriyor. 20 ve 30 faktör seçenekleri bulunan Nivea Sun Bronzluk Artırıcı Güneş Sütü, yüksek etkili UVA/UVB filtesiyle anında koruma sağlıyor. Meyan kökünden elde edilen doğal bitki özleriyle cildin bronzlaşmasını sağlayan melanin üretimini destekleyerek, %100 doğal bronzluk kazandırıyor.

Pratikliğiyle dikkat çeken Nivea Sun Bronzluk Artırıcı Güneş Spreyi, melanin üretimini destekleyerek doğal bronzluk sağlıyor. Suya dayanıklı spreyin 30 ve 50 faktör seçenekleri bulunuyor.


20 ve 30 faktör seçenekleri sunan Nivea Sun Bronzluk Artırıcı ve Koruyucu Güneş Yağı, promelanin özleriyle cildin melanin üretimini canlandırıyor ve bronzlaşma sürecini destekliyor. Kolayca emilen, suya dayanıklı ve transparan formülü sayesinde, cilde ipeksi bir dokunuş kazandırıyor.

 

Güvenli bronzlaşmanın formülü: Nivea Sun serisi
 

False