GeriAlışveriş Güven Kuruyemiş, yılbaşı lezzetlerini harmanladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Güven Kuruyemiş, yılbaşı lezzetlerini harmanladı

Güven Kuruyemiş, yılbaşı lezzetlerini harmanladı
Abone Olgoogle-news

Yılbaşı sofralarınızın baş tacı olmaya hazır!

Güven Kuruyemiş taptaze, hasarsız, hep aynı büyüklükteki; özel üretimle toplanmış ve özel harmanlanmış kuruyemişleri ile yılbaşı sofralarınızın baş tacı olmaya hazır.

Yılbaşı sofralarımızın olmazsa olmazıdır. Sofralar en has lezzetlerle donatılmış da olsa; gözümüz hep taptaze çıtır çıtır kuruyemiş arar; o yoksa yılbaşı sofraları eksiktir.

Güven Kuruyemiş; yılbaşı lezzetlerini sizin için hazırladı. Anadolu’nun lezzet taneleri Güven Kuruyemiş’te buluştu. Aydın’ın inciri, Malatya’nın kayısısı, Datça’nın bademi, Giresun’un fındığı, Maraş’ın cevizi, Antep’in fıstığı, Nevşehir’in kabak çekirdeği Güven Kuruyemiş tarafından özel olarak üretiliyor; hasat mevsiminde toplanıyor.

3 kez elemeden geçirilen, özenle seçilen kuruyemişler; hasat edildikten sonra 1 hafta içinde formülü sadece Güven Kuruyemiş’te olan özel bir salamura yöntemiyle hazırlanıp kavruluyor. Konsept paketlerle, raflarda sizinle buluşmaya hazır hale getiriliyor. Güven Kuruyemiş’te doğanın lezzet tanelerine ulaşmak için Nişantaşı, Teşvikiye, Göktürk ve Yeniköy mağazalarına uğrayabilirsiniz... 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle