GeriEtkinlikler Güral Sapanca Wellness & Convention
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Güral Sapanca Wellness & Convention

Güral Sapanca Wellness & Convention

Size çok yakın, stresten çok uzak!

Size, çocuklarınızla birlikte tatile çıkacağınızı ve bu tatilin hem onlar hem de sizin için unutulmaz olacağını söylesek inanır mısınız? İnanılmaz gibi gelebilir ama Güral Sapanca, bu hayal gibi tatili gerçek yapmak için kuruldu. Bir tarafında Sapanca Gölü, bir yanında oksijen deposu geniş ormanlarla Güral Sapanca doğanın ortasında saklı bir cennet gibi.

Geniş bahçesi, oyun alanları, 3’ü kapalı olmak üzere, toplam 7 havuzu, miniklere özel Sincap Kulüp ve özel aktiviteleriyle çocuklarla dost bir tesis. Güral Sapanca’nın küçük misafirleri uzmanlar gözetiminde kendi tatillerini yaparken anne, babaları da yetişkinler için sunulan benzersiz hizmetlerin tadını çıkarıyor. Spa Merkezi, cilt ve vücut bakımları, aromaterapi, hamam, sauna, masaj, jakuzi, fitness center, yetişkinlere unutamayacakları bir tatil sunuyor.

Artık hem çocuklarınızın, hem sizin hayran kalacağı bir tatilin var olduğunu biliyorsunuz. Bilmeniz gereken bir şey daha var. Bu tatil İstanbul’un sadece 45 dakika uzağında, sizi bekliyor.

False