GeriEtkinlikler Gulliver'in Gezileri Vizyonda
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gulliver'in Gezileri Vizyonda

Gulliver'in Gezileri Vizyonda

Gizemli bir dünyada, keyifli vakit geçirmek isteyenler için harika bir fırsat!

Gulliver’in Gezileri filmi vizyondaki yerini aldı. Gizemli bir dünyada, keyifli vakit geçirmek isteyenler için harika bir fırsat!

3D (Türkçe altyazı ve dublaj) seçenekleriyle vizyona giren, “Monsters vs Aliens” ve “Shark Tale” adlı sevilen animasyon filmlerin yönetmeni Rob Letterman’ın çektiği, başrolde “School Of Rock” ile Altın Küre kazanan, “High Fidelity” ve “Tenacious D” TV şovu ve müzik grubuyla da akıllara kazanan JACK BLACK, Gulliver olarak karşımıza çıkıyor. Filmde Jack Black’in yanı sıra “How I Met Your Mother” ile dünyaca tanınan Jason Segel; “Şeytan Marka Giyer” ve “Sunshine Cleaning”den tanıdığımız Emily Blunt ve BAFTA ödüllü ünlü oyuncu Billy Connolly yer alıyor.

Jonathan Swift’in dünya klasikleri arasında yer alan “Güliver’in Seyahatleri” eserinden uyarlanan film, minik insanların ülkesi Lilliput’a düşen Gulliver’in maceralarını esprili bir dille sunuyor.

Filmin Konusu

Klasik masal modern dünyaya uyarlandı! Bu eğlenceli aile komedisinde Jack Black karşımıza Lemuel Gulliver olarak çıkıyor. New York'ta bir gazetenin ofisinde posta dağıtıcısı olarak çalışan Gulliver hoşlandığı editorü (Amanda Peet), etkilemek için Bermuda Şeytan Üçgeni ile ilgili yazı yazmak istediğini söyler. Oraya gitmek için yola çıkar ama kendini Cüceler Ülkesi Lilliput'ta bulur!

Bu olağanüstü yeni dünyada Gulliver sonunda büyük bir adam olmuştur! Küçük arkadaşlarına kendi dünyasından hikayeler anlatır, kendini tarihi olayları yaşamış gibi gösterir. Gulliver küçük dostlarının ezeli düşmanları karşısında zafer kazanınca onlar için daha da önemli biri haline gelir. Fakat beklenmeyen bir şey olur, minik arkadaşları tehlikededir! Onları kurtarmak için elinden geleni yapmanın zamanı gelmiştir.

False