GeriEtkinlikler Grup Yorum Harbiye'de sevenleriyle buluşuyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Grup Yorum Harbiye'de sevenleriyle buluşuyor!

Grup Yorum Harbiye'de sevenleriyle buluşuyor!

Konserde sürprizler ve konuk sanatçılar da yer alacak...

21 Temmuz 2012 Cumartesi akşamı saat 21.00'de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda Grup Yorum şarkılarını sevenleri için seslendirecek.

"Umudun Türkülerini Söylemeye Devam Ediyoruz" isimli konserde Grup Yorum'la birlikte konuk sanatçılar yer alacak. İstanbul'da 2010 yılında İnönü Stadı'nda 55 bin kişiyle 25’inci yılını kutlayan grup, 2011 yılında 1. Bağımsız Türkiye Konseri'yle 150 bin kişiye seslendi. Bu senenin ilk İstanbul konserini Bakırköy Halk Pazarı'nda gerçekleştirdi, nisan ayında 2.Bağımsız Türkiye Konseri'yle 350 bin kişiye seslendi. Mayıs ayında Antakya'da “Suriye Halkıyla Dayanışma Konseri”yle 30 bin kişiye seslendi. Haziran ayında Almanya'nın Düsseldorf şehrinde “Irkçılığa Hayır Konseri”yle Avrupalı göçmenleri buluşturarak 13 bin kişinin katıldığı ses getiren bir konsere imza attı.

Bu senenin ikinci İstanbul konseriyle, sevilen şarkıları ve sürprizleriyle dinleyicilerinin karşısına çıkacak olan Grup Yorum, 2009'dan bu yana ara verdiği Harbiye Konserleri geleneğine devam ediyor

Grup Yorum Harbiye Konseri biletlerinin satışı MyBilet tarafından yapılıyor. Aynı zamanda İdil Kültür Merkezi ve Bilet Satış Noktaları'ndan da biletlere ulaşılabilecek.  

www.mybilet.com

False