GeriEtkinlikler Gratis fotoğraf yarışması başlıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gratis fotoğraf yarışması başlıyor

Gratis fotoğraf yarışması başlıyor

Çocuğunuz yaşadığı sokağı yeniden yaratsın.

Hayal gücünde sınır tanımayan çocuklar için Gratis'ten eğlenceli bir yarışma! Çocukların hayallerini özgür bırakan çok keyifli bir resim yarışması düzenleniyor. Çocuklar, oturdukları sokağı yeniden yaratarak kâğıda çiziyor, Gratis’ten ödüller kazanıyor. 

Başvuru için son tarih 13 Nisan 2012 Cuma

Düşlerini, yaşadığımız dünyaya ve hayata taşımak çocukların en çok keyif aldıkları şeylerin başında geliyor. Kişisel bakım ve kozmetik denilince akla gelen ilk adres olan Gratis, düzenlediği ödüllü resim yarışması ile şimdi 7-14 yaşları arasındaki tüm çocukları, hayallerini kağıda taşımaya çağırıyor. Çocukların oturdukları sokağı yeniden yaratmaları ise resim yarışmasının konusunu oluşturuyor. Yarışmaya katılmak çok kolay. Çocuklar, nasıl bir sokakta oturmak istediklerini çizip 13 Nisan 2012 tarihine kadar herhangi Gratis mağazasına ebeveynleri ile birlikte getirerek yarışmaya katılabiliyor. Resimlerini mağazaya getiren çocuklar, küçük bir form doldurarak muhteşem ödüllere talip oluyor. Öte yandan yarışma, ilköğretim okulu öğrencilerinin katılımına da açık. Resim öğretmenleri de öğrencilerini yarışmaya katılmak için teşvik edebilir ve böylece öğrenciler de sınıflarında ilgili konuda yapacakları resimlerle muhteşem ödüllere aday olabilir.

Yarışma ödülleri

Gratis’in resim yarışmasında dereceye girenleri muhteşem ödüller bekliyor: Yarışmanın birincisi IPAD (32 GB 3G + WIFI) TABLET BİLGİSAYAR, ikincisi SONY PS3 (320 GB + 2 OYUN) OYUN KONSOLU ve üçüncüsü SONY CYBERSHOT (16 MP) FOTOĞRAF MAKİNESİ kazanıyor.

Sizin de çocuğunuz bu keyifli yarışmaya katılsın, nasıl bir sokakta yaşamak istediğini kağıda çizerek anlatsın, Gratis’ten muhteşem ödüller kazanma şansı yakalasın…

www.gratis.com.tr

False