GeriAlışveriş Gözlükten yansıyan sıra dışı tarzlar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gözlükten yansıyan sıra dışı tarzlar

Gözlükten yansıyan sıra dışı tarzlar
Abone Olgoogle-news

Amerikadaniste.com internet sitesi sayesinde çok daha fazla markaya ulaşabilirsiniz.

Detaylardan kendini belli eden, farklı bir şıklık oluşturmak isteyenlerin en büyük yardımcılarından biri gözlüklerdir. Kadınların ve erkeklerin en önemli aksesuarlarından olan gözlüklerle sıra dışı tarzlar yaratmak isteyenler, yalnızca Türkiye’den değil, Amerikadaniste.com sayesinde Amerika’dan da kolaylıkla alışveriş yapabilirler. Böylelikle, Amerika’daki gözlük trendlerini Türkiye’ye ilk getiren kişilerden biri olma şansını bile yakalayabilirler.

Farklı tasarımlara sahip gözlüklerle şıklığınıza ayrıcalıklı detaylar kazandırabilirsiniz. Amerika’da satışa sunulan, Türkiye’de bulamadığınız gözlük tasarımlarına Amerikadaniste.com’un ayrıcalıklı hizmeti sayesinde kolaylıkla ulaşabilir, sıra dışı tarzınızla bulunduğunuz ortamlarda fark yaratabilirsiniz. Üstelik tüm alışverişiniz boyunca Amerikadaniste.com’un uzman üye hizmetleri ve operasyon ekibinden yardım alabilirsiniz. Amerikadaniste.com’un servisi ile Amerika'ya sunulan kampanyalardan faydalanabilir ve çok daha fazla markaya ulaşabilirsiniz.

Amerikadaniste.com, Amerika’daki internet sitelerinden online alışveriş yapmak isteyen internet kullanıcılarına, Amerika’da bir posta adresi sağlıyor ve üyelerinin bu adrese gelen paketlerini Türkiye’deki adreslerine yönlendiriyor. Farklı internet sitelerinden birden fazla sipariş veren üyelerin paketleri Amerika’daki adreslerine ulaştığı zaman hesaplarına tanımlanıyor ve üyelere e-mail ve SMS yoluyla paketlerinin Amerika’daki adreslerine ulaştığına dair bilgilendirme mesajı gidiyor. Bekledikleri paketler posta kutularına ulaştıktan sonra üyeler, Türkiye adreslerine yönlendirmek istedikleri paketleri seçerek, online olarak gönderim emri veriyorlar. Birden fazla paketin birlikte gönderilmesi, kargo ücretlerinin de daha avantajlı olmasını sağlıyor. Üyeler, Amerikadaniste.com’da “Gönder” butonuna bastıkları gün paketler kargoyla yola çıkıyor ve 2-3 iş günü içerisinde Türkiye’deki adreslerine teslim ediliyor.


ASOS

Gözlükten yansıyan sıra dışı tarzlar


EMILY

Gözlükten yansıyan sıra dışı tarzlar


GARRETTLEIGHT

Gözlükten yansıyan sıra dışı tarzlar


RAYBAN

Gözlükten yansıyan sıra dışı tarzlar


MIU MIU

Gözlükten yansıyan sıra dışı tarzlar

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle