GeriAlışveriş Gözleriniz Max Factor ile ışıldasın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gözleriniz Max Factor ile ışıldasın!

Gözleriniz Max Factor ile ışıldasın!

Hacimli kirpikler için: Masterpiece Eye Brightening.

Max Factor’ün yepyeni maskarası Masterpiece Eye Brightening, sadece kirpiklere hacim vermekle kalmıyor aynı zamanda göz rengini vurgulayarak göz çevresinde ışıldama yaratılmasına yardımcı oluyor.

Gözleriniz hem doğal görünsün hem de dikkatleri üzerine toplasın istiyorsanız makyaj uzmanlarının tercihi Max Factor’ün yeni maskarası tam size göre... İçerisinde bulunan ışığı yansıtan parçacıklar sayesinde, doğal göz rengini ortaya çıkarmak isteyenler için geliştirilen yeni Max Factor Masterpiece Eye Brightening, bir yandan hacim ve belirginlik sağlarken bir yandan da gözlere ışıltı katarak doğal göz rengini vurguluyor. 

Kahverengi, mavi, yeşil ve ela olmak üzere dört ana göz rengi grubu için özel olarak tasarlanan yeni Max Factor Masterpiece Eye Brightening, gösterişli dokunuşlarını mucizevi ifX fırçası gerçekleştiriyor. Bu fırça, hacim ve belirginliğe sahip kirpikler yaratırken, formülün içindeki ışığı yansıtan metalik parçacıklar ise kirpik yüzeyine tutunarak küçük aynalar gibi ışığı yakalıyor ve yansıtıyor. Böylece göz bölgesine daha fazla ışık çekilmesine yardımcı oluyor ve gözleri hafifçe parlatıyor. Maskaranın içindeki özel tasarlanmış mücevher tonlarındaki mikro tanecikler ise metalik parçacıkların yarattığı beyaz ışığı, doğal göz rengine uyum sağlayan belli bir renge dönüştürerek vurguluyor.

maxfactorturkiye.com

False