GeriAlışveriş Gottex 2011 Mayo-Bikini Koleksiyonu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gottex 2011 Mayo-Bikini Koleksiyonu

Gottex 2011 Mayo-Bikini Koleksiyonu

Gottex 2011 mayo-bikini koleksiyonu yaza damgasını vuruyor.

Dünyaca ünlü iç giyim, mayo ve plaj kıyafet markalarını çatısı altında toplayan Mendo’s, 2011-yaz plaj modasına Gottex mayolarla damgasını vuruyor.

Tüm dünyada kadınların en çok tercih ettiği mayo markalarından biri olan Gottex, 2011 yazının plaj modasına yön verecek nitelikte ürünleriyle oldukça iddialı. Kumaş kalitesi ve çok geniş beden aralığı sunan modelleriyle Gottex mayo ve bikinilerle bu yaz rahatlığın tadına varın!

[fotogaleri=71]

Dünyaca ünlü tasarımcıların yarattıkları çizgilere ve özelliklere sahip Gottex bikini ve mayolar, kendini sıra dışı hissetmek isteyen kadınlara özel olarak sunuluyor. En kaliteli ve özel olarak dokunmuş kumaşlar kullanılarak hazırlanan Gottex mayolarda sarkma, gevşeme gibi deformasyonlar olmuyor. Çok kısa sürede kuruma özelliğine sahip Gottex mayolar tatsız sağlık sorunları yaşanmasını da engelliyor.

Kadınların ruhunu okşayan en taze desenler ve en geniş renk yelpazesi de yine Gottex bikini ve mayolarda dikkat çeken özelliklerden… Maviden kahveye, kremden siyahın karşı konulamaz asaletine kadar her zevke hitap eden renk seçenekleri Gottex mayolarla sizlere sunuluyor. Gottex mayolar, dünyaca ünlü 12 markaya ev sahipliği yapan Mendo’s mağazalarında sizleri bekliyor.

KYO MY FRİEND 2011 YAZ MODELLERİ

False