GeriAlışveriş GoldMaster’dan “En Baba” kampanya
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

GoldMaster’dan “En Baba” kampanya

GoldMaster’dan “En Baba” kampanya

Babalar günü için alternatif hediye arayanlara...

GoldMaster, babasını şaşırtmak isteyenlere çeşitli hediye seçenekleri sunuyor. Kapsamlı Türkiye haritasına sahip navigasyon sistemleri, yüksek performanslı ototeypler, gelişmiş teknolojiye sahip uydular, çok fonksiyonlu ve su geçirmez özellikli erkek bakım kiti ürünlerinde cazip indirimler yapılıyor. Kampanya, babalar günü kapsamında 01 -16 Haziran arasında geçerli olacak.


GoldMaster Elvis Tıraş Makinesi hediye edin

GoldMaster’dan “En Baba” kampanya

GoldMaster’ın yeni ürünü Elvis tıraşmakinesi çok fonksiyonlu kullanımı, 4,8 V yüksek performansı, su geçirmez ve hızlı şarj olma özelliği ile tüm beklentileri karşılıyor. U veT başlığı bulunanElvis tıraşmakinesi6 farklı fonksiyonda kullanılabiliyor. Burun, kulak ve kaş düzeltme ucu, saç, bıyık ve favori düzeltme başlığı ileher türlü ihtiyacınızı karşılayan tıraş makinesinin detay düzeltme başlığı sayesindede en ufak ayrıntı dahi düzeltilebiliyor. Gövde ve parçaların yerleştirildiği stand sayesinde de kaybolmuyor.


GoldMaster Navigasyonları ile kaybolmak yok

GoldMaster’dan “En Baba” kampanya

Türkiye’nin öncü elektronik markası GoldMaster, navigasyon sistemlerinde 81 ili kapsayan en kapsamlı Türkiye haritasını kullanıyor. Şık tasarımlarıyla dikkat çeken NAV-440, ücretsiz 3 yıl garanti imkânı sunuyor.


GoldMaster Oto Radyo alana hoparlör hediye

GoldMaster’dan “En Baba” kampanya

GoldMaster oto teyp SD-2045 alana 6992 hoparlör hediye ediliyor. MP3 çalabilen, USB/SD/MMC girişleri bulunan 4x45W yüksek çıkış gücüne sahip 2045 model oto radyo alarak yanında 800 w güçlü bir hoparlör hediyesiyle babanızı sevindirebilirsiniz. 

False