GeriAlışveriş Golden Rose'dan mat dudaklar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Golden Rose'dan mat dudaklar

Golden Rose'dan mat dudaklar

Sezonun modası dudaklara ekstra bakım.

Mat dudaklar 2011-2012 Sonbahar-Kış sezonunda tekrar revaçta! Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick Creamy serisi ile 2012’nin makyaj modasında, ışıltılı dudaklar yerini sedefsiz mat tonlara bırakıyor.

Renkli kozmetik trendinin öncüsü Golden Rose, Ultra Rich Color Lipstick Creamy renklerinin dudaklarınızda yarattığı 3 boyutlu etkiye inanamayacaksınız. Sedefsiz, ışıltılı ve metallic olmak üzere her zevke hitap eden 3 farklı özellikte üretilen Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick’lerin sedefsiz mat ürünlerinin yer aldığı Creamy Serisi, moda takipçilerinin dudaklarında uzun süreli güzellik ve bakım sağlayacak.

Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick Creamy serisinde yer alan koyu renkler, 2012 makyaj modasında siyah eyeliner ve yoğun maskara ile kombine edeceğiniz makyajınızda sofistike bir görünüm yaratacak. Dudağınızın doğal renginden 2 ton koyu renkte ruj ile etkili bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Dudaklarınızda mat bir görünüm elde etmek için, Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick Creamy serisinde yer alan 49 numara kırmızı ve 50 numara bordo rengi ile hem sezon modasına uyum sağlayabilir, hem de feminen bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu renkler sezon modası kıyafetleriniz ile de uyum sağlayacak.

Etkili formülü sayesinde dudaklarınıza yoğun renk veren ve kremsi yapısıyla kolayca uygulanan Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick serisi, içeriğindeki E Vitamini ve Shea Butter sayesinde dudaklarınızı beslerken nemlendiriyor.

Kırmızı, fuşya, vizon kahve gibi sezon modası 21 renkten oluşan Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick Creamy Serisi, çekici görünümüyle dudaklarınızda feminenliği ön plana çıkarıyor.

www.goldenrose.com.tr

False