GeriEtkinlikler “Gizemli Denizlerde”
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Gizemli Denizlerde”

“Gizemli Denizlerde”

Bu kitap sizi başka dünyalara götürecek!

Sürükleyici bir korsan hikayesi okumak ister misiniz? ‘’Karayaip Korsanları’’na esin kaynağı olan roman sürükleyici hikayesiyle kitapseverlerle buluşuyor.

Yaygaracı Carmichaelʼ korsanlar tarafından ele geçirildiğinde John Chandagnac Jamaikaʼya doğru yol almaktaydı. Kafasındaki tek düşünce vicdansız amcasıyla yüzleşip hakkı olanı ondan geri istemekti. Kaptan Philip Davies, denizlerde dolaşan tayfasına katılmak ve ölmek arasında bir seçim yapması gerektiğini söylediğinde John Chandagnac hem yeni bir hayatı hem de yeni bir ismi kabul etmek zorunda kalacaktı: Jack Shandy!

Fakat acemi korsanı bulanık Karayip sularında bekleyen şey, heyecan verici deniz savaşları ve müthiş yağmalardan çok daha fazlasıydı; çünkü bu yeni ve karanlık dünyanın en belirgin iki yüzü ihanet ve güçlü voodoo büyücülüğüydü. Ölümcül bir büyünün etkisindeki güzeller güzeli Beth Hurwoodʼun aşkına Shandy, gizemli denizlere yelken açıp vahşi bedeni hayaletler tarafından istila edilmiş korsan kral Karasakalʼı ve yaşayan ölülerden oluşan mürettebatını takip ederek efsanevi Gençlik Pınarıʼnın lanetlikıyılarına ulaşmayı deneyecektir. Anubis Kapıları ve Declareʼin yazarı, iki kere World Fantasy Award kazanmış Tim Powersʼtan tek solukta okunacak bir başyapıt. Gerçek ve kurgu karakterlerin iç içe geçtiği bu destansı macerayı okuyup bitirmeden rahat edemeyeceksiniz!

False