GeriEtkinlikler Givin ile uygun fiyatlı alışverişler bağışa dönüşüyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Givin ile uygun fiyatlı alışverişler bağışa dönüşüyor

Givin ile uygun fiyatlı alışverişler bağışa dönüşüyor

Mutfak dolabında bir kenara terk edilmiş küçük ev aletleri, ne zamandır gardropta fazlalık yapan çantalar, spor aletleri, çocuklara cömertçe alınmış oyuncaklar, mini mini marka kıyafetler… Evde artık ihtiyacınız olmayan her türlü eşyayı bağış karşılığında paylaşabileceğiniz, uygun fiyatlı alışveriş yaparken bağış yapabileceğiniz Givin mobil uygulamasıyla mutlaka tanışın!

Yıllardır kullanmadığımız bir mutfak robotu bir çocuğun kanser tedavisine umut olabilir mi? Ya da çocuğunuza alacağınız bir tulumla aynı zamanda maddi yetersizliği olan bir çocuğun eğitime devam etmesini sağlayabilir misiniz? Her türlü ürün ya da hizmetin sivil toplum kuruluşları için bağış karşılığında verilebildiği Givin mobil uygulamasıyla bu soruların cevabı evet!

Yaklaşık 1 sene önce App Store ve Google Play uygulama mağazalarında yerini alan Givin mobil uygulamasında her türlü ürün ve hizmet, tüm geliri TOG Vakfı, Tohum Otizm Vakfı, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı, TEGV, TOÇEV ve HAÇİKO gibi eğitim, çocuklar ve hayvanlar için çalışan sivil toplum kuruluşlarına bağış olarak aktarılmak üzere satışa çıkarılabiliyor. Kişiler fazlalıklarından kurtularak sadeleşirken iyi amaçlara katkı sağlıyor, markalar ise denetmek ya da eritmek istedikleri ürün ve hizmetleri geliri bağışlanmak üzere vererek yeni kullanıcılarla buluşuyor. Givin, bir yandan uygun fiyatla alışveriş yaparken bir yandan da iyi amaçlara bağış yapabilmeyi sağlıyor.

Givin ile uygun fiyatlı alışverişler bağışa dönüşüyor


Uygulama ile tüm kullanıcılar da, evdeki fazla eşyalarını ya da yoga dersi verme, meditasyon yaptırma, CV düzenlemesine yardımcı olma gibi gibi yeteneklerini, çok basit birkaç bilgi girerek bağış karşılığında verebiliyor. Hatta bir tepsi elmalı tartını, kendi açtığı mantıları çocuklara destek olmak için bağış karşılığında veren kullanıcılar bile var. Böylece kullanıcılar, para vermeden bile sadece eşyalarını ya da yeteneklerini bağış karşılığında paylaşarak iyiliğe destek olabiliyorlar.

Givin uygulaması aynı zamanda iyiliği, daha çok bağışı ödüllendiren de ilk platform. Uygulama ile eşyalarını vererek ya da alışveriş yaparak destek olan kullanıcılar puanlar topluyor ve dönemsel yarışmalarla da birbirinden eğlenceli ödüller kazanabiliyor. Uygulama aracılığıyla gerçekleştirilen sosyal fayda da uygulamada canlı olarak takip edilebiliyor.

Siz de bu güzel hareketin parçası olmak için Givin uygulamasını App Store ve Google Play’den indirebilir ve fazlalıklarınız ve alışverişlerinizle destek olabilirsiniz. 

False