GeriAlışveriş Giorgio Armani’den yepyeni bir koku!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Giorgio Armani’den yepyeni bir koku!

Giorgio Armani’den yepyeni bir koku!

Alışıla gelmiş kokulardan farklı, eşsiz ve mükemmel bir parfüm: Si.

Farklı kokuların birleşimiyle mükemmel bir uyum yalakayan Giorgio Armani; şık, ihtiraslı, yoğun ve aynı zamanda yumuşak bir parfüme imza attı.

Sì, tene muhteşem bir uyum sağlayarak tüm duyuları harekete geçiren şiprenin yeniden yorumlanmasıyla doğmuş bir koku. 3 koku ailesinin lezzetini birleştiren bir parfüm… Armani inceliğini yansıtan şipre, meyvemsi bir tat getiren frenk üzümü ve sıcak bir hare yaratan misk…

Frenk üzümü, özel muhafaza yöntemi sayesinde yasaklı bir meyve gibi tüm koku elementlerini koruyor. İnsanı mest eden bu koku, gücünü karanlıktan alarak feminenliği ve tüm tutkulu duyguları açığa çıkarıyor.

Bu yaratıcı esans iki şehvetli vanilya kokusuyla zenginleşiyor. Biri tamamen doğal haliyle kullanılan ve tutkunun gücünü açığa çıkaran vanilya, diğeri ise bir Armani parfümünde ilk defa kullanılan Jungle Essence adı verilen eşsiz bir yöntemle alışılagelmiş kokulardan yepyeni boyutlar yaratan bir esans karışımı.

Özel patentli bir molekül olan Orcanox kokuya amber sıcaklığı ve odunsu kokulara kalıcılık katıyor. Frezya notalarıyla zenginleştirilen Mayıs Gülü de zarafetle birleşerek paçulinin hoş kokusunu öne çıkarıyor.

Parfüm şişesi ve Armani stilinin kokusu

Söz konusu Armani stili olduğunda, tüm gereksizliklerden kurtulup sadece rafine bir dokunuşla sofistike bir görünüş elde etmek mümkündür. Muhteşem tasarımlarından oluşan saf ve doğal zarafetin doğal simgesi…

Sí’nin şişe tasarımının altında da Armani’nin herkesi kendine hayran bırakan bu felsefesi yatıyor.
Mükemmel bir şekilde biçimlendirilmiş, bir o kadar sade… Şişenin keskin olmayan hatları ilgiyi ilhamını birkaç farklı kaynaktan alan kapağa çekiyor. “Bakalit”i andıran siyah şişe kapağı adeta bir haute couture koleksiyonunun nadide bir parçası gibi duruyor.

Si’nin şişesi, dişilik/maskülenlik arasında oynanan bir oyun gibi ilhamını güç ve naiflik arasındaki ikilemden alıyor. Şeffaflık, siyahın yoğunluğu ve açık pembelikle ahenkle harmanlanıyor. Şişenin ve kapağın altındaki altın renkli iki halka feminenliğin gücünü sembolize ediyor.

False