GeriAlışveriş Gençliğinizi bir ömür boyu saklamanın sırrı burada!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gençliğinizi bir ömür boyu saklamanın sırrı burada!

Gençliğinizi bir ömür boyu saklamanın sırrı burada!

Cildinizde gençliğin bitkisel formülü: Gençlik iksiri 7.9!

Bitkisel Kozmetik Laboratuvarları Yves Rocher’den yepyeni bir krem: Gençlik İksiri 7.9!

Yves Rocher Bitkisel Kozmetik Laboratuvarları, 12 yıllık araştırmalar sonucunda 7 değerli bitki ile 9 farklı yaşlanma karşıtı patent geliştirdi ve sonuç: Cildinizde fark yaratacak bir buluş: Gençlik İksiri 7.9!

7 değerli bitkinin mükemmel uyumu: Elma Oligosidleri cilt hücrelerini birleştiren proteinlerin salgısını %77 artırarak kırışıkların görünümünü azaltır, cilde sıklık ve ışıltı kazandırır. Yalancı İğde posası, Malik asit açısından zengin içeriği ile epidermis ve dermis arasındaki mikro bağları güçlendirir ve cildi destlekleyerek cilt sarkmasını engeller. Yalancı İğde çekirdeği özü ise, içeriğindeki yoğun steroller ile cilt hücrelerindeki kolajen, elastin ve hyalüronik asit sentezini artırarak cildi toparlar. Yeşil Pirinç cilt hücrelerinin oksijen alımını %22 oranında artırarak cilde ışıltı kazandırır. Tara Çekirdeği, dermis ve epidermis arasındaki desteği %45 oranında iyileştirerek daha sıkı bir cilt sağlar. Aloe Vera, ciltteki hücre yenilenmesini %63 oranında artırarak yeniden yapılanmış bir cilt sağlar. Afloya serbest radikallere karşı cildin kendisini %93 oranında daha fazla korumasını sağlayarak cildin onarım mekanizmasını güçlendirir. Pancar, stres gibi dış etkenlere karşı cildin kendini %88 oranında daha fazla korumasını sağlayarak cildin rahatlamasına yardımcı olur.

Hassas ciltler için, Normal/Karma ciltler için ve Yağlı ciltler için Gündüz Kremi, gece kremi, göz kremi ve serum ile Gençlik İksiri 7.9, gençlik ışıltınızı yeniden ortaya çıkarır!

Sonuç:

1 günde: Ciltteki yorgunluk izleri silinir, cilt ışıltısını yeniden kazanır.

1 haftada: Kırışıklar, gözle görünür oranda azalır, cilt yüzeyi düzleşir ve cilt tonu eşitlenir.

1 ayda: Yaşlanmanın etkilerinden arınan cilt gençlikle ışıldar.

1959 yılında Fransa’nın Bretagne bölgesinde ve Fransız kimyager Yves Rocher tarafından kurulan Yves Rocher markası, bugün hala ürünlerini Bretagne’daki üretim tesislerinde üretir ve ürünlerinin aktif bileşenini oluşturan bitkilerin büyük bölümünü yine Bretagne’daki organik tarım sahalarında yetiştirir.

Kimyager, biyolog, dermatolog ve etnobotanik araştırmacılardan oluşan 150 kişilik araştırma & geliştirme kadrosu ile 54 yıldır üzerinde çalıştığı bitki dünyasından 1100 ayrı bitkisel içerik keşfetmiş ve bu içeriklerle geliştirdiği 50’den fazla formülün patentini almıştır.

Yetiştirici, üretici ve dağıtıcı kimliği ile Yves Rocher, kurulduğu günden beri doğaya zarar vermeden, yüksek performanslı, yenilikçi ve keyif veren güzellik ürünlerini müşterilerine sunar.

Başarıyla yürüttüğü bu misyonla Yves Rocher, bugün 88 ülkede, 4000 satış noktasında, yılda 300 milyonu aşan ürünü tüm dünya kadınlarına ulaştırıyor. Ve Bitkisel Kozmetik Laboratuvarları Yves Rocher, doğum yeri olan Fransa’da ise kozmetik pazarının hala 1 numaralı markası olmayı başarıyla sürdürüyor.

Türkiye’de ise Yves Rocher 28 şehirde 95 satış noktasıyla ve 7 gün 24 saat alışveriş yapabilmeniz için internet sitesi ile sizlere ulaşıyor. Yıl boyu çeşitli ayrıcalıklarla ve sürpriz hediyelerle size kendinizi “özel ve eşsiz” hissettiriyor.

Siz de Yves Rocher’nin cildinize, size ve doğaya saygılı ve etkin ürünlerini daha yakından tanımak ve size özel avantajlarından yararlanmak istiyorsanız www.yvesrocher.com.tr adresine göz atabilirsiniz.  

False