GeriAlışveriş Geleceğin Modacıları Yetişiyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Geleceğin Modacıları Yetişiyor

Geleceğin Modacıları Yetişiyor

Geleceğin modacıları için Türkiye’ye yepyeni bir oyuncak geldi: “Harumika”

Harumika Kendin Yap” tasarım setleri ile kız çocukları moda tasarımına ilk adımlarını atıyor. Harumika, çocukları modanın eğlenceli ve göz kamaştırıcı dünyasına götürüyor. 

Oyuncak sektörünün köklü şirketlerinden Adore Oyuncak, geleceğin modacılarını ‘Harumika’ ile tanıştırıyor. Dünya oyuncak devi Bandai tarafından üretilen Harumika tasarım setleri, oyuncak pazarında benzeri bulunmayan çeşitli özellikleriyle dikkat çekiyor. 

Harumika ile Moda Artık Çok Eğlenceli

Dikişe, makasa ve yapışkana gerek kalmadan, çocuklar “Harumika” tasarım setlerini kullanarak beğendikleri kumaşı ve istedikleri elbiseyi tasarlayacak. Elbise tasarımı bittikten sonra ise tasarımlarını zenginleştirmek için birbirinden farklı aksesuarları, parlak taşları ve stickerları kullanabilecekler.

Geleceğin Modacıları Yetişiyor

Oyuncak bebek ile oynamaktan çok daha fazla keyif veren benzersiz ‘Harumika Kendin Yap’ tasarım setleri ile kız çocukları yaratıcı, göz kamaştırıcı ve bir o kadar da büyüleyici tasarımlara imza atabilecekler.

Harumika tasarım setine, tüm Maxitoys mağazalarından, İstinye Park Adore Oyuncak mağazasından ve www.adoreoyuncak.com sitesinden sahip olabilirsiniz.

False