GeriAlışveriş Geçmişten Geleceğe Güvence!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Geçmişten Geleceğe Güvence!

Geçmişten Geleceğe Güvence!

Yemek takımlarınız tamamlanıyor!

Artık "Takımlarımız eksildi, kayboldu" diye üzülmek yok! Ar Yıldız siz hanımları düşünerek eksiklerinizi tamamlıyor. Sadece talep etmeniz yeterli.

5200 çeşit ürünle Türkiye’nin mutfak kültürüne hizmet eden Ar Yıldız, yılların eskitemediği, ancak taşınma ya da kaybolma gibi nedenlerle kimi kez eksiltebildiği yemek takımlarını, 60 yıl önce ürettiği modellere varana kadar tamamlıyor. Ar Yıldız, “eksik parça” güvencesi ile Türkiye’de mutfağını süslediği 3 kuşağa, bundan sonra da Ar Yıldız yemek takımlarının çeşitli nedenlerle eksilen parçalarını, aradan 60 yıl geçse de tamamlama garantisi veriyor.

Geçen yıllarla yitip giden birçok şeyi geri getirmek zor olsa da, anılarda yer eden ve Türk mutfak kültüründe özenle saklanan yemek takımlarının yıllar içinde yitirilen parçaları artık istenirse geri gelecek. Ar Yıldız, çeyizle alınan ya da en çok sevilen, bu yüzden duygusal değeri, maddi değerinin de üzerinde olan yemek takımlarının eksik parçalarını, aradan onlarca yıl geçse de tamamlama uygulaması başlattı. Ar Yıldız’ın yemek takımlarında “eksik parça” güvencesi, 60 yıl önce satın alınan ürünlerde olduğu gibi, bugün alınan ürünlerde de 60 yıl boyunca geçerli olacak.

Ar Yıldız’ın yemek takımlarında “eksik parça güvencesi” bugüne kadar üretilmiş, tüm kaşık, çatal, bıçak modellerini kapsıyor. Kurulduğu 1948 yılından bu yana ürettiği hemen hemen tüm yemek takımı modellerinin kalıp arşivine, Çorlu’daki yüksek teknoloji üretim kampüsünde, sahip bulunan Ar Yıldız, müşterilerinden gelen “eksik parça” taleplerini, aynı orjinal kalıplarla eksik ürünleri yeniden üreterek karşılayacak.

False