GeriEtkinlikler Geçmişten bugüne “Bebek Ürünleri Sergisi”
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Geçmişten bugüne “Bebek Ürünleri Sergisi”

Geçmişten bugüne “Bebek Ürünleri Sergisi”

Gezici "Bebek Ürünleri Sergisi"nin ilk durağı Forum İstanbul.

Türkiye’nin anne bebek ürünleri alışveriş platformu olan E-bebek Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ‘Bebek Ürünleri Sergisi’yle geçmişten günümüze bebek ürünlerinin gelişimini gözler önüne seriyor. 

On yılı aşkın süredir bebek ürünleri e-ticaret sitesi, mağazaları ve Bebek Yaşam Merkezi ile anne babaların hayatını kolaylaştıran E-bebek, Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Gezici bir sergi niteliği taşıyan ‘Bebek Ürünleri Sergisi’nin ilki Forum İstanbul’da 29 Haziran’da açılıyor. 12 Temmuz’a kadar ziyaret edilebilecek olan ‘Bebek Ürünleri Sergisi’ İstanbul’un başka alışveriş merkezlerinde meraklılarıyla buluşacak.

Bebek Ürünleri Sergisi’nde ziyaretçiler, 1900’lü yılların başında kullanılan biberondan 1928 senesine ait eski Türkçe yazılmış ilk bebek sağlık gelişim ve beslenme kitabına, elbiselerden bebek arabalarına, küvetlerden bisküvi saklama kutularına kadar yüze yakın bebek ürününü görebilecekler. Ziyaretçiler ayrıca, 70-80 yıl önce kullanılmış ve birçok bebeğin büyümesine katkısı olmuş eski yıllara ait ürünlerle günümüz bebek ürünleri arasındaki gelişimi de gözlemleyebilecekler. Serginin bir başka özelliğiyse; çocukluklarına ait ürünleri sergi için bağışlayan kişilerin, adlarının ve şu an nerede ne görevde olduklarının ürünlerin bilgi kartlarında belirtilmiş olması.

www.e-bebek.com

False