GeriAlışveriş Geceliklerinizi artık daha çok seveceksiniz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Geceliklerinizi artık daha çok seveceksiniz

Geceliklerinizi artık daha çok seveceksiniz

Miss Claire Lingerie'nin kadınlara özel harika gecelikleri...

Miss Claire Lingerie’nin evde şık görünmek isteyen kadınlar için hazırladığı rahatlık ve konfor sunan gecelikleri, kadınları büyülüyor.

Miss Claire Lingerie’nin birbirinden farklı İlkbahar-Yaz koleksiyonu kadınlar için ev ortamında dikkat çekici bir şıklık, rahatlık ve konfor sunuyor. Özel kumaş ve tasarımıyla iç giyimde farklı bir tarz sunan Miss Claire Lingerie’nin koleksiyonunda yer alan gecelikler evde zarafetinizi korumanızı sağlarken, ev ortamında tarzını yansıtmak isteyenlerin de tercihi oluyor. Özel ince pamuklu kumaşlarla hazırlanan koleksiyon kullanım rahatlığının yanında zarafetinize farklı bir soluk getiriyor. Renkleri, görünümü ve kalitesiyle, uyurken ve evde gün içinde rahatlıkla üzerinizde bulundurmanız için tasarlanmış olan gecelikler ile sade bir şıklık sergileyeceksiniz.

Dünyaca ünlü ingiliz stilist Louis Brady’nin konsept danışmanlığını yaptığı koleksiyonda, zarafetin, sadeliğin ve saflığın simgesi beyaz; ruhsal gelişimi, zekayı, arzuları, sağlığı ve güzelliği simgeleyen sarı; kendine güven, denge ve ruhsal dünyanın rengi, sakinleştici ve dinlendirici lila rengi kullanılarak evde giyeceğiniz geceliklerinizde huzur, keyif ve sadelik ön planda tutulmuş. Kumaşı, ipliği, dikişi ve modelleriyle büyük bir özenle hazırlanmış olan geceliklerde evde huzur sağlayan renklerin kullanılmasına özellikle dikkat edilmiş. Üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz gecelikler kolay yıkanabilir kumaşlarıyla da dikkat çekiyor.

Miss Claire Lingerie’nin yeni sezon koleksiyonunda yer alan gecelikler seçkin satış noktalarında tüketicileri bekliyor olacak.

www.missclaire.com

False