GeriEtkinlikler Gallery Linart’tan Sergiler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gallery Linart’tan Sergiler

Gallery Linart’tan Sergiler

Muhteşem 2 sergi ile sezon açılışı!

Gallery LiNART yeni sezona; 14-18 Eylül tarihleri arasında katılacağı Art Beat İstanbul ve 15 Eylül - 15 Ekim tarihleri arasında ALANistanbul ile ortak düzenlediği “Pop Art Extended” sergisi ile hızlı bir başlangıç yapıyor.

“Art Beat İstanbul” Sergisi

Mayıs 2011’de Nişantaşı’nda açılan Gallery LiNART; 14-18 Eylül 2011 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek olan Art Beat İstanbul’a, Seyit Mehmet Buçukoğlu, Yeşim Şahin, Gazi Sansoy ve Esra Şatıroğlu’na ait toplam 9 eser ile katılıyor. İstanbul’daki çağdaş sanat galerilerini ve profesyonel sanat dünyasını temsil eden farklı bir platform olan Art Beat; İstanbullu sanat profesyonellerine ve yatırımcılarına yeni bir platform yaratmak aynı zamanda İstanbul sanat dünyasını, sanatçılarını ve galerilerini dünyaya tanıtmayı hedefliyor.

“Pop Art Extended” Sergisi

Gallery LiNART’ın Eylül ayındaki ikinci projesi ise, ALANistanbul ile ortaklaşa düzenlediği “Pop Art Extended” sergisi. Pop Art’ın biçimsel ve içeriksel unsurları ile yeni bir hesaplaşma projesi olan sergi; Andy Warhol ile genç çağdaş sanatçıları bir araya getiriyor. Sergide; genç sanatçıların çalışmalarının yanı sıra, “Pop Art’ın babası” Andy Warhol’un daha önce Türkiye’de sergilenmeyen orijinal 3 eseri de yer alıyor. “Pop Art Extended” sergisi, 15 Eylül - 15 Ekim 2011 tarihleri arasında Gallery LiNART ve ALANistanbul’da ziyaret edilebilir. 

Linart Sanat Galerisi

Adres: Abdi ipekçi Cad. No: 24/4 Gülen Apt. Nişantaşı / İstanbul

Tel: 212 247 47 29

False