GeriAlışveriş Forever New'den 1950 ve 1970'ler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Forever New'den 1950 ve 1970'ler

Forever New'den 1950 ve 1970'ler

Bu dönemin rengi kahve tonları...

Şubat ayı’na özel 2 ayrı koleksiyon, geçmişin çizgileriyle günümüz modasını birleştiriyor!

1950’li yılların kadınının zarif ve feminen halini yansıtan koleksiyonu ile sizleri 1950’li yıllara götürürken, 1970’lerin Bohem havasını yaşatan koleksiyonu ile de dönemler arası bir yolculuğa çıkıyorsunuz. 1950’li yılları yansıtan “True Romance” koleksiyonu ile Grace Kelly’nin muhteşem tarzından ilham alıyor. Grace Kelly’nin zarif ve feminen görünümü, klasik pamuklu elbiseler, bol pantolonlar ve dikkat çekici trençkotlarla yeniden yorumlanıyor. Bu kıyafetler için tercih edilen kumaşlarsa ferahlık veren pamuklular ve süslü örgüler...

Dantel eldivenler, inci kullanılmış takılar ve o dönemin havasını günümüze taşıyan daha birçok aksesuar alternatifi ile Forever New, 1950’li yılların rüzgarını estiriyor.

Forever New’un, 1970’li yılların en büyük trendi bohem giyim tarzını yansıtan “Love Story” koleksiyonu da sizleri farklı bir döneme götürüyor. Bol bluzlar, kazaklar, mini etekler, elbiseler bol pantolonlar, dönemin vazgeçilmezi kaftan elbiseler, çiçek desenleriyle, el örgüsü ile detaylandırılmış parçalar..

False