GeriEtkinlikler Fit Together'da Zayıflayın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fit Together'da Zayıflayın!

Fit Together'da Zayıflayın!

Daha fazla egzersiz, daha fazla yemek!

"Diyet yapmak benim için çok zor" diyenlerdenseniz Fit Together size zayıflama ve sağlıklı beslenme konusunda yeni bir yaklaşım getiriyor. Yaza fit girmek isteyenlerin tam da aradıkları yer.

Fit Together Size Şu Olanakları Sunuyor:

Yasaklar ve Standart Diyet Listelere Son: “Fit Puan” sisteminde yaş, kilo, aktivite durumu gibi birçok faktör göz önüne alınarak günlük tüketilmesi gereken puanlar belirleniyor. Kişiler, standart bir diyet listesine bağlı kalmak yerine esnek bir şekilde gün içinde alması gereken besinleri, vücut ihtiyaçlarına göre kendileri belirliyor. Yasaklar listesi olmayan bu sistemle yaşam boyu sürdürülebilir sağlıklı bir beslenme sistemi kuruluyor.

Keyifli Aktif Yaşam: Fit Puan sisteminin en önemli özelliklerinden biri de aktif yaşama yönlendirmesi. Fit Together, hafta sonlarında doğa yürüyüşleri, şehir içi tarih/kültür gezileri düzenliyor ve grup katılımlarını teşvik ederek, aktiviteleri daha eğlenceli hale getiriyor. Egzersiz yapıp daha aktif bir yaşam sürdükçe puan kazanmak ve bu puanlar ile istenen gıdaları tüketmek çok keyifli.

Grup Sinerjisi: Düzenli grup toplantıları ve aktiviteleri ile ortaya çıkan grup sinerjisi, sağlıklı beslenme ve zayıflama sürecini kolaylaştırıyor. Grup toplantılarında hem sağlıklı beslenme ve egzersiz ile ilgili en son bilimsel bilgiler öğreniliyor hem de grup üyeleri birbirlerinin deneyimlerinden yararlanma fırsatı buluyor.

Fit Together ile ilgili www.fittogether.com.tr adresinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

False