GeriEtkinlikler Film tutkunları Disney Channel'a!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Film tutkunları Disney Channel'a!

Film tutkunları Disney Channel'a!

Beyaz perdenin en sevilen Disney filmleri Eylül ayından itibaren Disney Channel'de.

Beyaz perdenin en sevilen Disney filmleri Eylül ayından itibaren tüm sinemaseverlerle Disney Channel ekranlarında bir araya gelmeye hazırlanıyor. Disney Channel, 2 Eylül’den itibaren her cuma yayınlanacak “Aile Sineması Akşamı”nda kalplere dokunan Disney filmleri ile tüm aileyi; her pazartesi yayınlanacak “Macera Filmleri Akşamı”nda ise tüm film tutkunlarını ekran başına çağırıyor.

2 EYLÜL’DEN İTİBAREN CUMA’LARI AİLE SİNEMASI AKŞAMI

Film tutkunları Disney Channela

Uyduda her zaman şifresiz yayınlanan; güvenilir ve kaliteli içerikleriyle aile eğlencesinin adresi Disney Channel, yeni yayın döneminde her cuma akşamı saat 19.45’te Disney’in sevilen aile filmlerini ekrana getiriyor.

2 Eylül’den itibaren cuma akşamları “Ratatuy”, “İnanılmaz Aile”, “Rapunzel”, “Sevimli Canavarlar” ve “Prenses ve Kurbağa” tüm aileyi Disney Channel ekranları başına çağırıyor.

“En İyi Animasyon Film” dalında Oscar ödüllü Ratatuy, 2 Eylül’de; “İnanılmaz Aile”nin müthiş maceraları 9 Eylül’de; kararlılığı ve korkusuzluğuyla Disney’in en sevilen prenseslerinden “Rapunzel” 16 Eylül’de; hayalgücünün sınırlarını zorlayan, yaratıcılık harikası hikaye anlatımıyla “Sevimli Canavarlar” 23 Eylül’de; ve mizah, müzik ve duygu dolu bir macerayı ekrana getiren “Prenses ve Kurbağa” ise 30 Eylül’de Disney Channel’da yayınlanacak.

5 EYLÜL’DEN İTİBAREN PAZARTESİ’LERİ MACERA FİLMLERİ AKŞAMI

 

Film tutkunları Disney Channela
 

Disney Channel, 5 Eylül’den itibaren pazartesi akşamlarını renklendirecek macera filmleriyle tüm sinemaseverleri ekran başına çağırıyor. Eylül ayı boyunca her pazartesi film tutkunları; heyecanın bir an olsun eksik olmadığı “Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap”, “Bak Şu Köpeğe”, “Komando Dadı” ve “Büyük Hazine” filmlerini izleme fırsatı bulacak.

Mistik bir dünyanın kapılarını aralayan “Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap” 5 Eylül’de; genetik bir mutasyon serumunun etkisine maruz kalınca vücudunda değişimler başlayarak köpeğe dönüşen avukat Dave’in hikayesini anlatan “Bak Şu Köpeğe” 12 Eylül’de; 5 yaramaz çocuğa bakıcılık görevi üstlenen komandoyu konu alan “Komando Dadı”nın ve çocukların ev macerası 19 Eylül’de; hazine peşinde koşan Gates ailesini ekranlara taşıyan Büyük Hazine ise 26 Eylül Pazartesi 19:45’te Disney Channel’da yayınlanacak.

“Aile Sineması Akşamı” her cuma saat 19.45’te uyduda her zaman şifresiz yayınlanan Disney Channel’da çocuklar ve aileleri bekliyor.

“Macera Filmleri Akşamı” her pazartesi saat 19.45’te uyduda her zaman şifresiz yayınlanan Disney Channel’da tüm sinemaseverleri bekliyor.

False