GeriEtkinlikler Farklı Lezzetler Tatmaya Var mısınız?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Farklı Lezzetler Tatmaya Var mısınız?

Farklı Lezzetler Tatmaya Var mısınız?

Çintemani Restaurant'tan keyifli bir brunch...

Ailenizle birlikte güzel bir hafta sonu geçirmek istiyorsunuz ancak hala ne yapacağınıza karar veremediniz mi? İşte size bir alternatif: The Ritz-Carlton, İstanbul Çintemani Restaurant, 24 Nisan Pazar günü 11:30-15:00 saatleri arasında Paskalya’ya özel bir brunch düzenliyor.

The Ritz-Carlton, İstanbul Çintemani Restaurant’ta 24 Nisan Pazar günü Paskalya Brunch’ı düzenleniyor. Brunch büfesinde, hamburger, parmak balık, mini sosis burger gibi birçok seçeneğin yer aldığı, çocuklara özel bir köşe de bulunuyor. Rengarenk Paskalya yumurtalarının ve özel çikolataların yer aldığı brunch büfesi 11:30-15:00 saatleri arasında gerçekleşiyor.

Kayısı marineli somondan risotto’ya, kılıç balığı şişten buharda pişirilmiş dil balığına kadar birçok seçenek brunch büfesinde sizleri bekliyor. Erik soslu kuzu eti, rosti patates, havyarlı patates ve pırasa çorbası, portakallı panna cotta da büfede tadabileceğiniz lezzetler arasında yer alıyor. Paskalya Brunch’ına canlı müzik ve Boğaz manzarası da eşlik ediyor.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için telefon: (0212) 334 41 88

False