GeriEtkinlikler Fahriye Evcen, Koton için yeniden kamera karşısında
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fahriye Evcen, Koton için yeniden kamera karşısında

Fahriye Evcen, Koton için yeniden kamera karşısında

Marka yüzü olduğu Koton’un sezonun en yeni trendlerini yansıtan Business Koleksiyonu için kamera karşısına geçen Fahriye Evcen, kadınların iş dünyasında her alanda giyilebilecek Koton Business Koleksiyonu ile özgürlüğü ve modernliği yansıtan pozlar verdi.

Koton’un marka yüzü Fahriye Evcen, Koton için bir kez daha kamera karşısına geçti. ‘İş’te Moda, Şimdi Her Yerde Moda’ sloganıyla ekranlarda yer alan Evcen’in yeni reklam filmi, Koton’un yeni koleksiyonunun sadece iş dünyasında değil, yaşamın farklı alanlarında da kullanılabileceği mesajını verdi.

Fahriye Evcen, Koton için yeniden kamera karşısında

Birbirinden renkli ve hareketli sahneleriyle dikkat çeken reklam filminde Fahriye Evcen, bu defa aktif, çalışan bir iş kadını olarak karşımıza çıkıyor. Ofis, sinema, konser, alışveriş ve doğum günü partisi gibi farklı ortamlarda, ekoselerin ve çizgilerin hakimiyetinin güçlü şekilde hissedildiği tasarımlarla görüntülenen Evcen, güzelliği, neşesi ve sempatik tavırlarıyla dikkat çekti.

Koton Business Koleksiyonu, modern çizgilerin yanı sıra hareket rahatlığı sunan kalıplar, kaliteli kumaşlar ve sezonun en trend renk ve dokuları ile dikkat çekiyor.

False