GeriAlışveriş Fabrika’da Safari Rüzgarı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fabrika’da Safari Rüzgarı

Fabrika’da Safari Rüzgarı

Kaçırılmaması önerilen bir koleksiyon...

2011 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu'nda Afrika izlerini taşıyan tasarımlar, vahşi doğayla bütünlük sağlıyor.

Dinamik yaşamı seven kadın ve erkeğin markası Fabrika, tatlı esintilerin mevsimi baharın kapısını, yepyeni bir tema ile aralıyor. Fabrika’nın “Safari” koleksiyonunda, Afrika’nın büyüleyici desenlerinin ve canlı renklerin ahengi yakalanıyor.

Bu Bahar Safari Baskılı Kadınsı Detaylar ile Ön Plana Çıkın

Fabrika 2011 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu’nda, hayvan deseni baskılı penye, cupra kumaş pantolon ve ceketler öneçıkıyor.

Fabrika, bilinen Safari çizgilerini farklı parçalar ve özgün ayrıntılarla ortaya koyarak sezona damgasını vuruyor. Elbiseden bluza, çantadan kemere; sezona ‘Safari’ tarzını getiren tasarımlar Fabrika mağazalarındaki yerini aldı.

Safaride Erkek Modası

Fabrika 2011 İlkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu’nda; Afrika ormanlarının dünyasına keşfe çıkaracak tasarımlar dikkat çekiyor. Farklı dokuların ve kumaşların birlikte kullanımından doğan uyum, koleksiyonun her bir parçasında kendini gösteriyor.

Baharın renklerini taşıyan Fabrika’nın yeni sezon erkek koleksiyonunda; haki, bej, asker yeşili ve toprak renkleri ile zenginleşen renk paletinin her tonunu yakalamak mümkün.

Koleksiyon, rahat ve fit görünümlü cepli ceketler, casual kesim pantolonlar ile hem hafta içi, hem de hafta sonu günün her saatinde rahatlıktan ödün vermeden kullanılabilecek seçenekler sunuyor modellere www.fabrika-tr.com adresinden bakabilirsiniz. 

False