GeriEtkinlikler Faber-Castell, Kasım Ayını Renklendiriyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Faber-Castell, Kasım Ayını Renklendiriyor!

Faber-Castell, Kasım Ayını Renklendiriyor!

Rahmi M. Koç Müzesi’ndeki atölyeler, çocukların el becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştiriyor.

Çocuklara müze kültürünü benimsetmek amacıyla birçok atölye çalışmasına destek veren Faber-Castell, Kasım ayında da minikleri yalnız bırakmıyor… Rahmi M. Koç Müzesi’ndeki Fenerbahçe Vapuru’nda gerçekleştirilecek birbirinden eğlenceli atölyeler, çocukların el becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirecek.

Rahmi M. Koç Müzesi’ndeki Fenerbahçe Vapuru’nda Rahmi M. Koç Müzesi Eğitim Birimi öncülüğünde gerçekleştirilecek atölyelere katılan minikler; heykel sanatından, takı & toka yapımına, pijamalıktan, pizza yapımına kadar birçok konuda küçük ellerin büyük işler başarabileceğini gösterecekler.

Faber-Castell, Kasım Ayını Renklendiriyor

• 6 Kasım Cumartesi günü 7-9 yaş arası çocukların katılımıyla gerçekleşecek “Kil’imden Heykelim” atölyesinde minikler, kilden yapacakları heykellerle geleceğin heykeltıraşı olma yolunda ilerleyecekler.

• 13 Kasım Cumartesi günü, 5-7 yaş arası çocukların bir araya geleceği “Taka Tuka Toka” atölyesinde ise çocuklar, saçlarını renk renk boncuklarla süsleyecek, kendi bilezik ve kolyelerini kendileri yapacaklar…

• Faber-Castell ile minikler için dopdolu geçecek Kasım ayı atölyelerinin üçüncüsü, 20 Kasım Cumartesi günü gerçekleşecek ‘Çubuklu Pijamalığım’ Tasarım Atölyesi… 4-6 yaş arası minikler, yapacakları sevimli pijamalık sayesinde pijamalarını kendilerinin tasarlayacağı sıcacık kollara emanet edecekler.

• 27 Kasım Cumartesi günü ise 8-12 yaş arası çocukların katılımıyla gerçekleşecek ‘Ratatouille’ Mutfak Atölyesi’nde çocuklar, pizzanın yüzyılları aşkın tarihine tanıklık edip küçük birer aşçı olarak yapacakları pizzalarla ünlü pizzacı Raffaele’yla yarışacaklar…

Rahmi M. Koç Müzesi’ndeki Kasım ayı atölyelerine katılmak ve katılım ücretlerini öğrenmek için 0212 369 66 00 numaralı telefonları arayarak rezervasyon yaptırılması gerekmektedir. 

False