GeriEtkinlikler Evli ya da evlenmek isteyen kitapseverler için...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Evli ya da evlenmek isteyen kitapseverler için...

Evli ya da evlenmek isteyen kitapseverler için...
Abone Olgoogle-news

"Evlenmek isterken aydınlandım" okuyucularını bekliyor.

Herkesin evlilikle ilgili birtakım beklentileri, hayata dair planları ve yaşama bağlı kalmayı sağlayacak hayalleri vardır. Bir yaşamdan izler taşıyan Sibel Yılmaz’ın samimi üslubuyla kaleme aldığı yeni kitabı okuyucularını bekliyor.

“Evlenmek istiyorum, evlenirsem eğer tek taraflı yaşadığım aşkın acısı ve içimdeki o boşluk hissi bitecek, kendimi güvende hissedeceğim, acı duymayacağım, mutlu, huzurlu olacağım ve her şey düzelecek” diyordum hevesle…

Sibel Yılmaz, ‘‘Evlenmek İsterken Aydınlandım’’ adlı kitabında samimi, sıcak üslubuyla hayatının erkeğini ararken hayattan tat almanın, kendini tanımanın, insanın iç dünyasına yaptığı yolculukla diğer insanları da anlamanın ve tanımanın mütevazı rehberini sunuyor esasen. Bunu yaparken de yaşadıklarını sansürlemeden, lafını sakınmadan büyük bir içtenlikle okurlarla paylaşıyor.

Kâh gülümseten kâh hüzünlendiren satırlar arasından size bakan o muzip ruhu, kendini tanımak gibi herkesin kolay kolay beceremeyeceği, zayıflıklarıyla, zaaflarıyla yüzleşip hayata ve kendine dönük “farkındalık” anlarını tutku derecesinde çoğaltmayı arzulayan bu delidolu ruhu yanı başınızda hissedip onunla “aydınlanma” yolculuğuna çıkacaksınız.

Evli ya da evlenmek isteyen kitapseverler için...

False