GeriEtkinlikler Evita Müzikali Karşınızda!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Evita Müzikali Karşınızda!

Evita Müzikali Karşınızda!

Dünyaca ünlü müzikallerden “Evita” İstanbul’a geliyor.

Dünyanın en ünlü First Lady’si Evita Türkiye’ye geliyor. Evita Müzikali, 12-24 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da sahnelenecek.

Şimdiye kadar yazılmış en ünlü şarkı sözlerine ve sahne müziklerine sahip, 20’nin üzerinde ödüle layık görülen dünyanın en seçkin müzikallerinden EVİTA, Avea’nın ana sponsorluğunu ve BKM organizasyonu ile İstanbullu sanatseverler ile buluşacak.

Bill Kenwright prodüksiyonu ile Avrupa turneleri kapsamında İsviçre, Avusturya ve Almanya’da sahnelenen EVİTA Müzikali, 12-24 Nisan tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde sahnelenecek. İstanbul Kongre Merkezi’nde 16 gösteri sunacak olan EVİTA Müzikali, Arjantin’in eski devlet başkanlarından Juan Peron'un eşi Eva Peron'un hayatını Tim Rice’ın şarkı sözleri ve Lloyd Webber’in müzikleri eşliğinde görkemli bir şov ile anlatıyor. Tüm dünyada defalarca tiyatro, sinema ve müzikal olarak sahnelenen müzikal göz kamaştırıcı kostümleri, dansları ve müzikleri ile izleyenleri büyülüyor.

Evita Müzikali Karşınızda

O Balkondan ‘ Don’t Cry For Me Argantina’ Söylenecek

Eva Peron rolünde Abigail Jaye, CHE rolünde Mark Powell’in yer aldığı EVİTA Müzikali’nin unutulmaz balkon sahnesi de müzikali daha da etkileyici bir hale getirecek.

Biletleri satışa sunulan müzikal hakkında ayrıntılı bilgiye www.biletix.com adresinden ulaşılabilir.

Tarih: 12-24 Nisan 2011

Yer: İstanbul Kongre Merkezi, Harbiye Salonu

Saat: 21.00 

False