GeriAlışveriş Evinizi tek nefeste temizleyin
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Evinizi tek nefeste temizleyin

Evinizi tek nefeste temizleyin

Siemens Q8 silencePower, çok katlı ses yalıtımı ile dikkat çekiyor.

Siemens Ev Aletleri, ileri Alman teknolojisinin en son ürünü tasarım ödüllü Siemens Q8 silencePower VSQ8SIL66A elektrikli süpürgeyi tüketicilerin beğenisine sundu. Q8 elektrikli süpürgeyi en iyi tarif eden fark, toz torbası ne kadar dolu olursa olsun powerSensor’ü sayesinde yüzde yüz performansla çalışmaya devam etmesi. Siemens Q8 süpürge mükemmel temizlik yaparken enerjiyi de tasarruflu kullanıyor.

İleri teknolojiyi daha fazla kolaylık ve konfor için hayata kazandırmaya devam eden Siemens, yeni Q8 silencePower VSQ8SIL66A elektrikli süpürgeyi Türkiye’de tüketicilerle buluşturdu. Yenilikçi powerSensor teknolojisi sayesinde, toz torbası dolsa bile güç ve performansı hiç azalmayan, Q8 silencePower elektrik süpürgesi VSQ8SIL66A, çok katlı ses yalıtımı ve titreşimsiz motor tasarımıyla maksimum düzeyde azaltılan ses seviyesi ile de dikkat çekiyor. QuattroPower teknolojisiyle enerjiden tasarruf ederken yüksek toz çekişiyle mükemmel temizlik sağlayan VSQ8SIL66A elektrikli süpürgenin PowerProtect torbaları sayesinde de toz torbası daha seyrek değişiyor.

Ödüllü ürün…

Siemens Q8 silencePower VSQ8SIL66A elektrikli süpürge, her yıl birçok farklı kategoride yenilikçi ürün tasarımlarının yarıştığı prestijli ödüllerinden biri olan IF Ürün Tasarımı Ödülü ile tasarım dünyasının Oscar’ı olarak gösterilen Red Dot Design organizasyonlarından ödül almayı başaran bir ürün.

Özel olarak geliştirilmiş sert zemin ucu ile sert zemin ve parke üzerinde en iyi temizleme performansını gösteren silencePowerQ8, yıkanabilir hijyenik HEPA filtresi ile de alerjik bünyeler için çok iyi bir seçenek olarak öne çıkıyor. Sürgülü ve kilitleme mekanizmalı teleskobik borusu, teleskobik boruya klipslenebilen kenar köşe, mobilya ve döşemeleriçin dar aralık ve fırçalı uçları, ErgoPremium ergonomik tutma yeri ve 12 metre yarıçapında etkinlik alanıyla büyük kullanım kolaylığı sunuyor.

Otomatik kablo toplama özelliği, elektronik güç ayarı, elektronik toz torbası doluluk göstergesi, mobilya ve duvarları çizilmelere karşı koruşan softBumper hava yastıkları, yine çizilmelere karşı özel kaplamasıyla üstün manevra özelliği bulunan tekerlekleri ile dikey ve yatay park etme özellikleri de Siemens’in ince düşünülmüş ayrıntılarını yansıtıyor.


Evinizi tek nefeste temizleyin


Evinizi tek nefeste temizleyin


Evinizi tek nefeste temizleyin

False