GeriAlışveriş Esra Erol annelere sesleniyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Esra Erol annelere sesleniyor!

Esra Erol annelere sesleniyor!

Anneler ve anne adayları alerjen parfümler konusunda bilinçlenecek.

Tüm dünyada anneler ve doktorların güvenle kullandığı Johnson’s baby tarafından, 6 Ekim 2012 Cumartesi günü, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek “Bebek Bakım Semineri"nde, ünlü TV programcısı ve genç anne Esra Erol, uzmanlarla birlikte; anneleri güvenli bebek bakımı ve alerjen parfümlerin tehlikeleri konusunda bilgilendirecek.

Ücretsiz olarak düzenlenen ve Taksim, Ümraniye, Kadıköy ile Bakırköy’den ücretsiz ulaşım olanağının sağlanacağı seminerde, Avrupa ve Türkiye Pediatrik Dermatoloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Ümit Ukşal ile Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Aylin Şimşek, annelerin bilgisini artıracak bilgiler verecek ve Esra Erol ile birlikte annelerin merak ettikleri soruları cevaplayacak.

Tüm annelerin ve anne adaylarının davetli olduğu seminer, son 10 yılda iki katına çıkan, çocuklarda alerjiden korunmak için annelere önerilerde bulunurken, masum sandığımız ve çevremizde bulunan tehlikeli alerjen parfümler ile ilgili de uyarı niteliğinde bilgiler sunacak. 

Esra Erol’un bir anne olarak, ebeveynleri davet ettiği ve annelerle sohbet şansı yakalayacağı seminer, Haliç Kongre Merkezi, Eyüp Salonu’nda 14:00 – 16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

False