GeriAlışveriş Enerji Tasarruflu Çevre Dostu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Enerji Tasarruflu Çevre Dostu!

Enerji Tasarruflu Çevre Dostu!

Spor yapmak artık daha kolay!

Evde spor yapmak artık daha keyifli! Voit, hem spor yapmak isteyen hem de zayıflamak isteyen bayanlar için evde sessiz bir şekilde çalışma imkanı sunuyor!

Voit; 1420 Jog Way koşubandı ile birlikte ilk defa çevre dostu AC motor teknolojisini ev tipi koşu bantlarında uygulamaya başladı. Eskiden sadece profesyonel koşu bantlarına uygulanan bu teknolojiden artık evde spor yaparken de yararlanabilmeniz mümkün…

Voit Jog Way koşu bandının en önemli özelliği AC motora sahip olmasıdır. Bu özellik sayesinde koşu bandınız daha sessiz çalışır; kimseyi rahatsız etmeden rahatlıkla evde spor yapabilirsiniz. Motor sistemi sayesinde daha az enerji yakar ve bu sayede enerji tasarrufu sağlanır. Diğer koşu bantlarına göre daha az motor bakımı gerektirir.

EFS ( Yavaş Düşme Sistemi) özelliği bulunmaktadır. Koşarken veya yürürken tehlike anında otomatik olarak duran Jog Way 1420, esnek yaylı zemini sayesinde yaralanmayı minimuma indirir. Diğer özellikleri ise; Body Fat ile vücut yağ oranını ölçer. HRC sistemi sayesinde cihaz hız ve eğimi nabza göre ayarlar. Fakat nabız değeri yüksek ise eğimi ve hızı azaltarak nabzı normal seviyeye getirir. Bunun yanında nabız düşük ise de gene hızı ve eğimi normal seviyeye getirme özellikleri bulunmaktadır.5 pencereli LED ekran’da zaman, mesafe, hız, body fat, nabız, kalori ve eğim bilgileri göstergede bulunmaktadır. Cihazın ağırlığı brüt olarak 97 kg’dır.% 16 seviyeli otomatik eğimi de bulunmaktadır.

Sessiz çalışmasıyla evlerde kullanım için fazlasıyla tercih edilen Voit Jog Way 1420 koşu bandı aynı zamanda katlanabilir olma özelliğiyle de yer problemini ortadan kaldırıyor.İnterspor tarafından Türkiye’ye getirilen ve satışa sunulan, güçlü, kaliteli servis ağı ve en geniş ev tipi spor aletleri markası Voit, yeni ürünü Jog Way 1420 ile evde sessizce spor yapmanın keyfine varmanızı sağlayacak…

False