GeriAlışveriş En yeni Asus'lar yeni yılda sizlerin!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

En yeni Asus'lar yeni yılda sizlerin!

En yeni Asus'lar yeni yılda sizlerin!
Abone Olgoogle-news

Asus'tan yılbaşına özel inanılmaz hediyeler.

ASUS Türkiye, yeni yılda Facebook sayfası üzerinden yapacağı canlı yayın ile izleyicilerine ZENBOOK, Eee Pad Transformer Prime, All in one PC ve Maximus Extreme-Z Anakart kazanma şansı sunuyor.

30 Aralık Cuma günü saat 20.00’da Facebook üzerinden gerçekleşecek canlı yayın ile en dikkat çeken yeni ürünlerini detaylı olarak tanıtacak olan ASUS, yayın esnasında soracağı sorular ile de takipçilerine yeni yıl hediyeleri dağıtacak.

Eee Pad Transformer Prime ile tablet piyasasında, ZENBOOK ile de Intel’in oluşturduğu ultrabook platformunda yaratacağı çarpıcı değişime dikkat çekecek olan ASUS, 27” kategorisinde tek dokunmatik ekrana sahip olan All in One PC’sini ve 6 çekirdekli işlemcilere ev sahipliği yapacak olan X79 yonga setli anakartlarını da teknoloji meraklılarının beğenisine canlı yayında sunacak.

En yeni Asuslar yeni yılda sizlerin

Pazara sunulan yeni ürünlerin avantajlarının kullanıcılara detaylı aktarılacağı, kullanıcılardan gelen yorumların yanıtlanacağı canlı yayında, sorulacak sorulara doğru yanıt veren izleyiciler ASUS Eee Pad Transformer Prime, ASUS ZENBOOK, All-in-One PC ET1611 ve ROG Maximus Extreme-Z kazanma şansı yakalıyor. Katılımcılar, canlı yayında sorulacak sorulara doğru yanıtı en hızlı sürede vermeye çalışacaklar.

Başvuru için: www.facebook.com/asustr

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle