GeriAlışveriş En popüler bebek diş kaşıma oyuncağı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

En popüler bebek diş kaşıma oyuncağı

En popüler bebek diş kaşıma oyuncağı

Miranda Kerr, Jessica Alba ve daha birçok ünlü annenin tercihi!

Dünya’nın en popüler bebek diş kaşıma oyuncağı Fransız Sophie the Giraffe, artık Türkiye’de!

Ünlülerin ve annelerin güvenini kazanan Sophie, 1961 yılından beri dünya çapında milyonlarca adet satıldı. Tamamen el yapımı olan Sophie, Fransız Alplerinde Hevea ağacının öz suyu olan %100 doğal kauçuktan üretilmekte ve toksik maddeler içermeyen bitkisel gıda boyası ile boyanmaktadır.

Yumuşak, hafif ve kavraması son derece kolay olan Sophie, bebeğinizin minik elleriyle bile kolaylıkla kavranabilir ve gövdesi sıkıştırıldığında bebeğiniz için çok eğlenceli bir ses çıkarır.

Çıkıntılı baş kısmı, özellikle diş çıkaran bebeğin hassaslaşan diş etlerinin rahatlatılmasına yardımcı olur. Zürafa Sophie, fitalat ve vinil içermez.

Sophie the Giraffe, 3.ay’dan itibaren bebeğinizin tüm duyularını uyaran ilk oyuncağıdır. Sofia Coppola, Dennis Quaid, Abigail Spencer, Sandra Bullock, Miranda Kerr, Jessica Alba, Kate Hudson, Maggie Gyllenhaal, Debra Messing, Isla Fisher, Nicole Richie gibi birçok ünlünün bebekleri için güvenle tercih ettiği Sophie, aynı zamanda en iyi ve güvenilir oyuncak olma konusunda sayısız ödüllere sahip.

Bebeğinizin dokunma, işitme, tat, koklama ve görme olmak üzere 5 duyusunun gelişimini destekler.

Görme: Zürafa Sophie’nin üzerindeki koyu benekler sayesinde ,bebeğiniz onu kolayca tanıyabilir.

İşitme: Çıkardığı ses bebeğinizi eğlendirir, işitmesini uyarır ve ona neden sonuç arasındaki bağlantıyı anlamak için yardımcı olur.

Tat: Zürafa Sophie çok esnektir ve bebeğinizin çiğnemesi için çok sayıda bölümü (kulak, boynuz, bacak) vardır. Bebeğinizin hassas dişetleri için sakinleştirici ve tamamen güvenlidir. % 100 doğal kauçuk ve gıda boyasından yapılmıştır.

Dokunma: Zürafa Sophie, bebeğinizin minik elleri için idealdir. Uzun bacaklarını ve boynunu bebeğiniz minik elleriyle kolaylıkla kavrar. Bebeğiniz için anne teni yumuşaklığındadır.

Koku: Doğal kauçuk kokusu (Hevea ağacından) Sophie’yi tüm diğer oyuncaklardan özel kılar, kolaylıkla tanımasını sağlar.

Avrupa’da geleneksel olarak yeni doğan bebeklere alınan ilk hediye olan Sophie the Giraffe hakkında daha fazla bilgiyi 0212 262 81 55 numaralı telefondan edinebilirsiniz.

False