GeriEtkinlikler En Özel Babalar Günü Capacity'de
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

En Özel Babalar Günü Capacity'de

En Özel Babalar Günü Capacity'de

Sürpriz hediyeler ve etkinliklere bayılacaksınız!

17-18-19 Haziran tarihlerinde Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde yaptığınız alışverişleriniz Babalar Günü için sürpriz hediyeler kazandırıyor.

Her yıl Haziran ayının 3. Pazar günü hayatımızın en büyük kahramanın yani babalarımızın günü. Bu yılda Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile Babalar Günü Coşkusu’nda tüm babalar kendilerini çok özel hissedecek.

17 – 18 - 19 Haziran tarihlerinde Capacity’den en çok alışverişi yapan ilk 3 kişi Sony’den muhteşem hediyeler kazanacak. Capacity mağazalarından en çok alışverişi yapan 1. Kişi Sony 55 Ekran LCD TV, 2. kişi Sony DSC-W510 Fotoğraf Makinesi, 4 GB Hafıza Kartı, Taşıma Çantası ve 3. Kişi 4 GB MP3 Çalar kazanacak. Ayrıca 3 gün boyunca devam edecek kampanyaya katılan ilk 100 kişiye Capacity tarafından Babalar Günü sürpriz hediyeleri verilecek.

Aynı zamanda 18 - 19 Haziran tarihlerinde Babalar Günü’ne özel gerçekleştirilecek olan “Usta Babalara” etkinliğinde, uzman eğitmenler eşliğinde Babalar Günü özel Maket ve Ebru Sanatı atölye çalışmaları gerçekleşecek. Ebru ve Maket atölyesi çalışmalarına, bu anlamlı günde babalarına kalıcı ve özel bir hediye vermek isteyen çocuklarla birlikte, onlarla hayal, sanat ve paylaşımla dolu güzel saatler geçirmek isteyen tüm babalar katılabilecek.

www.capacity.com.tr

False