GeriEtkinlikler En Güzel Resimler Burada
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

En Güzel Resimler Burada

En Güzel Resimler Burada

Çocukların yaptığı en güzel 20 resim!

‘’Çocuklar Enerjisini Topluyor’’ resim yarışmasının sana sergisi açıldı! Profilonun, çocuklarda enerji tasarrufu bilinci oluşturmak için düzenlediği resim yarışması sonuçlandı ve böylece sanal sergi açılmış oldu.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin, Türkiye’de enerji tasarrufu bilincinin geliştirilmesi için sürdürdüğü “Türkiye Enerjisini Topluyor” projesinin kapsamında düzenlediği ve çocuklar arasında enerji tasarrufu bilincinin yerleşmesine katkıda bulunmayı hedefleyen “Çocuklar Enerjisini Topluyor” konulu online resim yarışması sonuçlandı.

En Güzel Resimler Burada

Profilo’nun 23 Nisan nedeniyle düzenlediği yarışmada birinciliği Mert Kaan Arslan, ikinciliği Buse Kuşçu, üçüncülüğü ise Kaan Büyükerdem kazandı. İlk üçe girenler sürpriz hediyeler kazanırken, ilk 100’e girenler hediye olarak yaptıkları resimlerin yap-bozunu kazandılar. 23 Nisan nedeniyle düzenlenen yarışmaya katılan çocuklar enerji tasarrufu konulu resimleri www.cocuklarenerjisinitopluyor.com adresindeki “online çizim aracı”nı kullanarak yaptılar. Hem halk hem de jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda seçilen ilk 20 resim bu sitede veya www.turkiyeenerjisinitopluyor.com adresinde sanal sergide ziyaret edilebiliyor. Çocukların yaratıcılığını rahatlıkla gözlemleyebileceğiniz bu güzel sergiyi kaçırmayın!

False