GeriAlışveriş En güzel karne hediyesi: Orbea bisikletler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

En güzel karne hediyesi: Orbea bisikletler

En güzel karne hediyesi: Orbea bisikletler
Abone Olgoogle-news

Karne hediyesi bekleyen çocuklara en güzel armağanlar…

İspanya’nın dünya markası olan Orbea, yaz aylarının coşkusunu çocuklara yaşatmak istiyor. Her zevke uygun, sportif, rengarenk ve farklı tasarımlarıyla karne hediyesi bekleyen çocuklar için armağan olacak.

Yaz aylarının coşkusunu yaşamak, doğada özgürce zaman geçirmek için, her bütçeye ve her zevke uygun rengarenk Orbea’lardan biri karne heyecanı yaşayacak çocukların mutluluklarının bir parçası olmayı bekliyor. İspanyolların bisiklette dünya markası Orbea’nın çocuklar için özel olarak ürettiği Grow serisi birbirinden şirin modelleriyle çocukların rüyalarını süsleyecek.

Farklı tasarımı ve canlı renkleriyle Orbea bisikletleri bu yaz çocukların sevgilisi olacak. Çocuk modellerinde ise alışılagelmiş bisiklet tasarımlarından çok uzak olan rengarenk Grow serisi, çocuklarla birlikte büyüyerek yıllarca çocukların en sevdiği oyun arkadaşı oluyor. Sizi ilk gördüğünüz andan itibaren dokunma ve sahip olma duygusu yaşatacak Orbea’ların en büyük özelliği “yaşam stili” merkezli bakış açısıyla üretiliyor olması. 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle